řezačka papíru
Polar Mohr 115 E

Rok výroby
2000
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Werberg Rakousko
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
řezačka papíru Polar Mohr 115 E
more Images
Polar Mohr 115 E
Polar Mohr 115 E
Polar Mohr 115 E
Polar Mohr 115 E
Polar Mohr 115 E
Polar Mohr 115 E
Polar Mohr 115 E
Polar Mohr 115 E
Polar Mohr 115 E
Polar Mohr 115 E
Polar Mohr 115 E
Polar Mohr 115 E
Polar Mohr 115 E
Polar Mohr 115 E

Údaje o stroji

Označení stroje:
řezačka papíru
Výrobce:
Polar Mohr
Model:
115 E
Rok výroby:
2000
Stav:
velmi dobrý (použité)
Funkčnost:
plně funkční

Cena a lokalita

Umístění:
Werberg 37, 5132 Geretsberg, Österreich Rakousko
Zavolat

Technické údaje

Maximální šířka řezání:
1 150 mm

Podrobnosti nabídky

ID inzerátu:
A222-44492
Aktualizace:
naposledy dne 08.09.2026

Popis

kompletní řezací linka, která se skládá z:
Nsdpfezh Nfpox Apiodb
- řezací stroj Polar 115 E s pneumatickými stoly zleva i zprava
- stohovací zvedák Polar LW 1000-4
- vibrační podavač Polar RA 4 (s vyhlazovacími válci) a také
- odkládací zařízení Polar TR 1 ER-145-3 (zprava)
- náhradní nože

Funkční test je možný kdykoli.
Zařízení je k dispozici v krátké době.

Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.

Poskytovatel

Naposledy online: Dnes

Registrován od: 2012

4 Inzeráty online

Zavolat

Odeslat poptávku

Pozemekus 
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Poznámka: Váš dotaz bude předán všem prodejcům v kategorii strojů. Díky tomu můžete získat velmi mnoho nabídek.
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.

Telefon & Fax

+43 7748 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Gilotina Polar Mohr 115 E
Gilotina Polar Mohr 115 E
Gilotina Polar Mohr 115 E
Gilotina Polar Mohr 115 E
more images
Německo Emskirchen
344 km
Gilotina
Polar Mohr115 E
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
Jednostranný laminovací stroj formátu B1 Autobond 105 THS
Jednostranný laminovací stroj formátu B1 Autobond 105 THS
Jednostranný laminovací stroj formátu B1 Autobond 105 THS
Jednostranný laminovací stroj formátu B1 Autobond 105 THS
Jednostranný laminovací stroj formátu B1 Autobond 105 THS
Jednostranný laminovací stroj formátu B1 Autobond 105 THS
Jednostranný laminovací stroj formátu B1 Autobond 105 THS
Jednostranný laminovací stroj formátu B1 Autobond 105 THS
Jednostranný laminovací stroj formátu B1 Autobond 105 THS
Jednostranný laminovací stroj formátu B1 Autobond 105 THS
Jednostranný laminovací stroj formátu B1 Autobond 105 THS
Jednostranný laminovací stroj formátu B1 Autobond 105 THS
Jednostranný laminovací stroj formátu B1 Autobond 105 THS
more images
Spojené království Wakefield
1 242 km
Jednostranný laminovací stroj formátu B1
Autobond105 THS
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
1998 Polar Mohr 115 E linka Polar Mohr 115 E Linie
1998 Polar Mohr 115 E linka Polar Mohr 115 E Linie
1998 Polar Mohr 115 E linka Polar Mohr 115 E Linie
1998 Polar Mohr 115 E linka Polar Mohr 115 E Linie
1998 Polar Mohr 115 E linka Polar Mohr 115 E Linie
1998 Polar Mohr 115 E linka Polar Mohr 115 E Linie
1998 Polar Mohr 115 E linka Polar Mohr 115 E Linie
1998 Polar Mohr 115 E linka Polar Mohr 115 E Linie
1998 Polar Mohr 115 E linka Polar Mohr 115 E Linie
1998 Polar Mohr 115 E linka Polar Mohr 115 E Linie
1998 Polar Mohr 115 E linka Polar Mohr 115 E Linie
1998 Polar Mohr 115 E linka Polar Mohr 115 E Linie
more images
Německo Německo
386 km
1998 Polar Mohr 115 E linka
Polar Mohr115 E Linie
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
FER_3009 řezačka papíru POLAR 115 E Polar Mohr 115 E
FER_3009 řezačka papíru POLAR 115 E Polar Mohr 115 E
FER_3009 řezačka papíru POLAR 115 E Polar Mohr 115 E
FER_3009 řezačka papíru POLAR 115 E Polar Mohr 115 E
FER_3009 řezačka papíru POLAR 115 E Polar Mohr 115 E
FER_3009 řezačka papíru POLAR 115 E Polar Mohr 115 E
FER_3009 řezačka papíru POLAR 115 E Polar Mohr 115 E
FER_3009 řezačka papíru POLAR 115 E Polar Mohr 115 E
FER_3009 řezačka papíru POLAR 115 E Polar Mohr 115 E
FER_3009 řezačka papíru POLAR 115 E Polar Mohr 115 E
FER_3009 řezačka papíru POLAR 115 E Polar Mohr 115 E
FER_3009 řezačka papíru POLAR 115 E Polar Mohr 115 E
more images
Itálie Montorio
586 km
FER_3009 řezačka papíru POLAR 115 E
Polar Mohr115 E
Zavolat
Malý inzerát
Horizon HT-30 Horizon HT-30
Horizon HT-30 Horizon HT-30
Horizon HT-30 Horizon HT-30
more images
Volkach
376 km
Horizon HT-30
HorizonHT-30
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
Stroj na řezání papíru Polar Mohr 115 E
Stroj na řezání papíru Polar Mohr 115 E
Stroj na řezání papíru Polar Mohr 115 E
Stroj na řezání papíru Polar Mohr 115 E
Stroj na řezání papíru Polar Mohr 115 E
Stroj na řezání papíru Polar Mohr 115 E
Stroj na řezání papíru Polar Mohr 115 E
Stroj na řezání papíru Polar Mohr 115 E
Stroj na řezání papíru Polar Mohr 115 E
more images
Německo Lauda-Königshofen
416 km
Stroj na řezání papíru
Polar Mohr115 E
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
Různé Hohner Favorit
Různé Hohner Favorit
Různé Hohner Favorit
Různé Hohner Favorit
Různé Hohner Favorit
Různé Hohner Favorit
more images
Německo Německo
386 km
Různé
HohnerFavorit
Zavolat
Malý inzerát
řezačka papíru Wohlenberg 44 FS 50
řezačka papíru Wohlenberg 44 FS 50
řezačka papíru Wohlenberg 44 FS 50
řezačka papíru Wohlenberg 44 FS 50
řezačka papíru Wohlenberg 44 FS 50
řezačka papíru Wohlenberg 44 FS 50
řezačka papíru Wohlenberg 44 FS 50
řezačka papíru Wohlenberg 44 FS 50
řezačka papíru Wohlenberg 44 FS 50
řezačka papíru Wohlenberg 44 FS 50
more images
Itálie Itálie
656 km
řezačka papíru
Wohlenberg44 FS 50
Zavolat
Malý inzerát
Letterpress POLYGRAPH OM II
Letterpress POLYGRAPH OM II
Letterpress POLYGRAPH OM II
Letterpress POLYGRAPH OM II
Letterpress POLYGRAPH OM II
more images
Německo Dresden
192 km
Letterpress
POLYGRAPHOM II
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
Skládací stroj Stahl TD 78/4-4-4-RD-T
Skládací stroj Stahl TD 78/4-4-4-RD-T
Skládací stroj Stahl TD 78/4-4-4-RD-T
more images
Německo Öpfingen
447 km
Skládací stroj
StahlTD 78/4-4-4-RD-T
Ověřený prodejce
Zavolat