ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Borken Německo
Materiálová zkušební zařízení ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
more Images
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
Údaje o stroji
Označení stroje:
Materiálová zkušební zařízení
Výrobce:
ZwickRoell
Model:
BT1-FR050TH.A1K
Stav:
velmi dobrý (použité)
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
Einsteinstraße 8a, 46325 Borken, Deutschland Německo
Popis
Zwick
Typ: BT1-FR050TH.A1K 50 kN
Přístroj na zkoušení materiálů
Zwick/Roell BT1-FR050TH.A1K zkušební stroj na materiály – Precizní DMS měření
Upozornění: PC není součástí dodávky!
Hlavní rysy:
Zkušební síla: 50 kN (tah/tlak)
Vysoce přesný modul TC-MODCSCC pro DMS snímače síly (4 & 6 vodičů)
Měřicí rozsah: 0,2 – 165 % jmenovité hodnoty, záznam měřené hodnoty až 500 Hz
Maximální rozlišení: až 297 000 bodů (při 50 Hz)
Opakovatelnost polohování: ±10 µm
Gsdpfjw S Hvzjx Agxjbl
Rychlost příčníku: 0,0005 – 600 mm/min
Robustní konstrukce,
kompaktní rozměry: výška 1 814–2 688 mm,
šířka 936 mm, hloubka 722 mm
Tichý provoz: 59 dB(A), provozní teplota +10 až +35 °C, relativní vlhkost vzduchu 20–90 %
Zvláštnosti:
Ideální pro výzkum, vývoj nebo průmyslové zkoušení materiálů
Rozměry & hmotnost:
Nosný rám:
Zkušební síla (tah/tlak): 50 kN
Výška rámu: 1 714 mm
Celková výška: 1 814 – 2 688 mm
Šířka rámu: 760 mm
Celková šířka: 936 mm
Hloubka rámu: 477 mm
Celková hloubka: 722 mm