Goodway GS-260MYS
Rok výroby
2006
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Irsko Irsko
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
CNC soustruh Goodway GS-260MYS
more Images
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Goodway GS-260MYS
Údaje o stroji
Označení stroje:
CNC soustruh
Výrobce:
Goodway
Model:
GS-260MYS
Výrobní číslo:
918106
Rok výroby:
Stav:
velmi dobrý (použité)
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
Umístění:
Rineanna, Windsor Hill, Glounthaune, T45 DP71 Cork, Ireland Irsko
Zavolat
Technické údaje
Průměr soustružení nad příčným suportem:
500 mm
Soustružnická délka:
560 mm
Soustružnický průměr:
420 mm
Vřetenový otvor:
65 mm
Maximální otáčky vřetene:
4 000 ot./min
Otáčky vřetena (min.):
40 ot./min
Pojezdová dráha osy X:
230 mm
Pojezd osy Y:
110 mm
Pojezd osy Z:
600 mm
Výkon vřetenového motoru:
15 000 W
Rychloposuv osa X:
20 m/min
Rychloposuv osy Z:
20 m/min
Otáčky (min.):
40 ot./min
Maximální otáčky:
4 000 ot./min
Celková výška:
2 260 mm
Celková délka:
3 430 mm
Celková šířka:
1 810 mm
Posuvová délka osa X:
230 mm
Délka posuvu osy Y:
110 mm
Délka posuvu osy Z:
600 mm
Průměr otáčení nad příčným suportem:
500 mm
Posuv v ose X:
Posuvová rychlost osy Z:
Průměr soustružení nad ložem suportu:
650 mm
Hmotnost obrobku (max.):
230 kg
Průměr soustružení nad horním suportem:
500 mm
Typ vstupního proudu:
trojfázový
Točivý moment:
287 Nm
Celková hmotnost:
5 800 kg
650 mm
Průchod tyče:
65 mm
Vnější průměr sklíčidla:
250 mm
Šířka uprostřed:
560 mm
Čelo vřetena:
A2-8
Průměr tyče (max.):
65 mm
Vybavení:
otáčky plynule nastavitelné
Popis
🔹 NA PRODEJ: 2006 Goodway GS-260MYS CNC soustruh – Velmi dobrý stav – Irsko 🔹
Výrobce: Goodway
Model: GS-260MYS
Rok výroby: 2006
Řídicí systém: Fanuc Series 18i-TB
Stav: Velmi dobrý
Umístění: Irsko
Dostupnost: Ihned k odběru
📌 Popis:
🔧 Technické parametry:
Hlavní vřeteno:
Velikost sklíčidla: 10" (250 mm)
Kapacita tyče: 65 mm
Vřetenový kužel: A2-8
Max. průměr oběžného kruhu: 650 mm
Oběžný kruh nad suportem: 500 mm
Max. soustružený průměr: 420 mm
Standardní soustružený průměr: 205 mm
Max. délka soustružení: 560 mm
Max. hmotnost obrobku: 230 kg
Průchozí otvor vřetene (sklíčidlová trubka): 65,5 mm
Průchozí otvor vřetene: 76 mm
Pohon vřetene: Přímý řemenový pohon
Otáčky vřetene: 40 – 4 000 ot./min
Výkon motoru vřetene (trvalý): 11 kW
Výkon motoru vřetene (30 min): 15 kW
Krouticí moment vřetene (trvalý): 210 Nm
Krouticí moment (30 min): 287 Nm
Osy:
Pojezd osy X: 230 mm
Pojezd osy Z: 600 mm
Pojezd osy Y: ±55 mm
Rychloposuv X/Z: 20 m/min
Pojezd osy Z2 (kontrvřeteno): 600 mm
Rychloposuv Z2: 24 m/min
Nástroje:
Počet pozic revolveru: 12
Vnější nástrojová stopka: 25 mm
Vnitřní nástrojová stopka: do 40 mm
Pozic pro poháněné nástroje: 12
Poháněný motor nástrojů: 4,5 kW
Kroutící moment poháněných nástrojů: 22 Nm
Kontrvřeteno:
Velikost sklíčidla: 6"
Vřetenový kužel: A2-5
Průchozí otvor vřetene: 46 mm
Výkon motoru (trvale): 5,5 kW
Gisdpfjwtpdfsx Ag Sot
Výkon motoru (30 min): 7,5 kW
Otáčky kontrvřetene: 60 – 6 000 ot./min
Pohon: Vestavěný motor
Konstrukce:
Vedení: kalené a broušené hranolové vedení
Rozměry stroje (DxŠxV): 3430 x 1810 x 2260 mm