IMMEQUIP Engineering CEMH-LAM360
Rok výroby
2024
Stav
Použitý
Umístění
Janville Francie
Řezačka / Laminátor IMMEQUIP Engineering CEMH-LAM360
more Images
Údaje o stroji
Označení stroje:
Řezačka / Laminátor
Výrobce:
IMMEQUIP Engineering
Model:
CEMH-LAM360
Rok výroby:
2024
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Umístění:
Janville, Francie Francie
Popis
Výrobce: IMMEQUIP Engineering
Model: CEMH-LAM360
Rok výroby: 2024
Typ: Řezačka / Laminátor
Gjdpfx Aey D Ugysg Sjit
Rozměry
Celková délka: 3550 mm
Výška vstupního pásu: 1025 mm (±15 mm nastavitelná)
Výška výstupního pásu: 737 mm
Šířka pásu: 360 mm
Přepravní systém: Vstupní dopravník
- Bílý silikonový pás NEOBELTING
- Maximální teplota: 90°C v nepřetržitém provozu
- Rychlost: 17 m/min
- Pohon: 0,37 kW – třífázový 400V
- Volitelné příslušenství dodávané se strojem: vodicí hřeben z nerezu + přítlačné válečky (viz foto)
- Rychlost: 43 m/min
- Integrovaná ofukovací lišta
Řezací jednotka
- Řezací kotouč Ø350 mm
- 3 držáky nožů (45° a 90°)
- Nože z kalené a broušené oceli (Z30C13 – 40/42 HRC)
- Rychlost otáčení: 72 ot/min
- Nerezový kryt s nastavitelným přítlačným válečkem
- Nerezové vodicí válečky
- Možnosti řezacích sad: 90° a 45°
Laminační / válcovací funkce
- Dutý nerezový válec, Ø140 x 350 mm
- Pohon: 0,12 kW
- Rychlost: 29 m/min
- Precizní nastavení mezery (1 až 30 mm)
- Nastavitelný stěrka proti zanášení
Přepravní systém: Mezipásový dopravník
- Pás HABASIT, typ WVT-140
- Rychlost: 29 m/min
- Pohon: 0,18 kW
- Nerezový válec Ø44 mm
- Nastavení napnutí a pozice
Příkon: Třífázový 400V – 50 Hz
SIEMENS frekvenční měniče G120C (x5)
SIEMENS operátorský panel 7" (HMI)