Paletové zakladače
Jungheinrich EJC 214

Pevná cena plus DPH
2 000 €
2 200 €
Rok výroby
2018
Stav
Použitý
Umístění
Banská Bystrica Slovensko
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
Paletové zakladače Jungheinrich EJC 214
more Images
YouTube video
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214
Jungheinrich EJC 214

Údaje o stroji

Označení stroje:
Paletové zakladače
Výrobce:
Jungheinrich
Model:
EJC 214
Výrobní číslo:
IC1270
Rok výroby:
2018
Stav:
použitý
Provozní hodiny:
2 000 h

Cena a lokalita

Pevná cena plus DPH
2 000 €
2 200 €
pronájem:
je možné
Místo prodejce:
Kvetinová 12, 97404 Banská Bystrica, Slovensko Slovensko
Zavolat

Technické údaje

Nosnost:
1 400 kg
Zdvihová výška:
3 200 mm
Stavební výška:
2 100 mm

Podrobnosti nabídky

ID inzerátu:
A208-16862
Aktualizace:
naposledy dne 23.06.2026

Popis

typ motoru: elektrický, výrobce: Jungheinrich
Hjdpfox Nk T Tjx Ac Uop

Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.

Poskytovatel

Naposledy online: minulý týden

Registrován od: 2024

71 Inzeráty online

Zavolat

Odeslat poptávku

Pozemekus 
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Poznámka: Váš dotaz bude předán všem prodejcům v kategorii strojů. Díky tomu můžete získat velmi mnoho nabídek.
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.

Telefon & Fax

+421 48/2... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214 535DZ
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214 535DZ
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214 535DZ
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214 535DZ
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214 535DZ
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214 535DZ
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214 535DZ
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214 535DZ
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214 535DZ
more images
D- Eckental
309 km
Ruční vysokozdvižný vozík
JungheinrichEJC 214 535DZ
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214b
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214b
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214b
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214b
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214b
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214b
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214b
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214b
Ruční vysokozdvižný vozík Jungheinrich EJC 214b
more images
D- Eckental
309 km
Ruční vysokozdvižný vozík
JungheinrichEJC 214b
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
more images
Günzburg-Deffingen/West
408 km
Ručně vedený zakladač
JungheinrichEJC 214 Z
Zavolat
Malý inzerát
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC 214 Z
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC 214 Z
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC 214 Z
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC 214 Z
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC 214 Z
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC 214 Z
more images
Günzburg-Deffingen/West
408 km
Ručně vedený zakladač
JungheinrichEJC 214 Z
Zavolat
Malý inzerát
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - nur 291 Std. - Service Neu - Garantie
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - nur 291 Std. - Service Neu - Garantie
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - nur 291 Std. - Service Neu - Garantie
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - nur 291 Std. - Service Neu - Garantie
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - nur 291 Std. - Service Neu - Garantie
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - nur 291 Std. - Service Neu - Garantie
more images
Německo Mannheim
504 km
Vysokozdvižný vozík pro pěší
JungheinrichEJC 214 - nur 291 Std. - Service Neu - Garantie
Zavolat
Malý inzerát
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - Service Neu - 2518 Std. - Garantie
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - Service Neu - 2518 Std. - Garantie
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - Service Neu - 2518 Std. - Garantie
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - Service Neu - 2518 Std. - Garantie
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - Service Neu - 2518 Std. - Garantie
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - Service Neu - 2518 Std. - Garantie
more images
Německo Mannheim
504 km
Vysokozdvižný vozík pro pěší
JungheinrichEJC 214 - Service Neu - 2518 Std. - Garantie
Zavolat
Malý inzerát
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC214b
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC214b
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC214b
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC214b
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC214b
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC214b
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC214b
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC214b
Ručně vedený zakladač Jungheinrich EJC214b
more images
Strzałkowo
327 km
Ručně vedený zakladač
JungheinrichEJC214b
Zavolat
Malý inzerát
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - Service Neu - nur 518 Std.
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - Service Neu - nur 518 Std.
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - Service Neu - nur 518 Std.
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - Service Neu - nur 518 Std.
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214 - Service Neu - nur 518 Std.
more images
Německo Mannheim
504 km
Vysokozdvižný vozík pro pěší
JungheinrichEJC 214 - Service Neu - nur 518 Std.
Zavolat
Malý inzerát
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
more images
Německo Mannheim
504 km
Vysokozdvižný vozík pro pěší
JungheinrichEJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Zavolat
Malý inzerát
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Vysokozdvižný vozík pro pěší Jungheinrich EJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
more images
Německo Mannheim
504 km
Vysokozdvižný vozík pro pěší
JungheinrichEJC 214z - Service Neu - Initial + Freihub Triplex
Zavolat