332V-1100 Palettenzange
Jeřáb na nákladním automobilu
Kinshofer
332V-1100 Palettenzange
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2019
Stav
Použitý
Umístění
Bovenden
Údaje o stroji
- Označení stroje:
- Výrobce:
- Kinshofer
- Model:
- 332V-1100 Palettenzange
- Rok výroby:
- 2019
- Stav:
- použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
- Místo prodejce:
- Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Německo
Zavolat
Technické údaje
- Najeté kilometry:
- 1 001 km
- První registrace:
- Pohotovostní hmotnost:
- 355 kg
- Barva:
- černý
- Kabina řidiče:
- jiný
- Typ převodu:
- jiný
- Nosnost:
- 1 900 kg
- Vybavení:
- jeřáb
Podrobnosti nabídky
- ID inzerátu:
- A211-30832
- Referenční číslo:
- Aktualizace:
- naposledy dne 30.01.2026
Popis
Místo vozidla: Bovenden, včetně otočné hlavy Kinshofer a horního závěsu! Hloubka ponoru cca 1100 mm až 1650 mm! Rozpětí čelistí cca 400 mm až 1400 mm! ÚDAJE O PŘÍSLUŠENSTVÍ BEZ ZÁRUKY, změny, předběžný prodej a omyly vyhrazeny!
Giodpfxoyf Nwus Ag Set
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Giodpfxoyf Nwus Ag Set
Poskytovatel
Poznámka: Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlaste, abyste získali všechny informace.
Registrován od: 2002
2 415 Inzeráty online
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+49 551 8... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Burghaun
421 km
Mobilní nakládací jeřáb
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100 / NEU lagern
Malý inzerát
Burghaun
419 km
Stavební stroj
KinshoferPalettenzange / Zange KM 332 V - 1100