Prodej použitých Akbend As-M 90-10 / 3.0 (92 664)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Wien
188 km
Ohýbačka plechu - 4 válce
AKBENDAHS 20/10
Zavolat
Stav: nový, Šířka plechu: 2100 mm
Tloušťka plechu: 13 mm
Přihýbání: 10 mm
Průměr horního válce: 230 mm
Průměr spodního válce: 210 mm
Průměr bočního válce: 190 mm
Celkový příkon: 7,5 kW
Hmotnost stroje: cca 4 750 kg
Potřebný prostor: cca 4150x1400x1300 mm
Příslušenství/Výbava:
- Zařízení na kuželové ohýbání
- Indukčně kalené válce
- Digitální ukazatel pro boční válce
- Stroj z ocelové konstrukce
- Samostatný ovládací pult
- Dvě rychlosti
- Všechny válce na kuličkových ložiskách
Godpfx Amsyv I Ubo Hsbn
- Otevírací a podpěrné ložisko horního válce ovládané z ovládacího pultu. Při otevření ložiska se válec automaticky zvedne.
- Kuželové nastavení válců přes ovládací pult
- Centrální válce poháněny hydraulickým motorem a planetovou převodovkou (horní a spodní válce)
- Kalibrace
Malý inzerát
Wien
188 km
Ohýbačka plechu - 3 válce
AKBENDA 56-10/1,0
Zavolat
Stav: nový, Šířka plechu: 1050 mm
Tloušťka plechu: 1 mm
Godpfx Amoyvvn Ao Hsbn
Průměr válců: 56 mm
Potřebný prostor cca: 1600 x 700 x 1050 mm
Vybavení:
- Horní válec ručně výklopný
Speciální vybavení:
- Kalené válce
Malý inzerát
Aumühle
204 km
92 běžných metrů Pozinkovaný paletový regál pro venkovní použití
92 lfm Palettenregal verzinkt für AußenbH 7,2 m Auflast 4000kg/Fach T 110cm
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), 92 běžných metrů Pozinkované paletové regály pro venkovní použití Nedcon
Jako nové, viz obrázky!
Špičkový regálový systém od velkého výrobce NEDCON - dceřiné společnosti Voestalpine AG se sídlem v Holandsku.
Rám: Výška 7,2 m Hloubka 110 cm, silné profily, zesílená výplň, včetně zatížení větrem a sněhem. Rám a základní desky jsou pozinkované sendzimirem.
Délka nosníku 2,7 m žárově zinkováno,
profily nosníků 130/50 mm, nosník s nosností 4000 kg
Gbodpjfndh Tofx Am Hsn
Vyjednávací cena: na vyžádání!
Nabídka obsahuje:
+ 36 smontovaných rámů, hloubka 110 cm, výška 7,2 m
+210 ks nosníků, délka 2,7 m, zatížení 4000 kg/nosník
+420 ks závěsných zámků
+ 72 ks kotev do betonu
Příplatek za žárově pozinkované nohy včetně ochrany podpěr 50 € netto na rám
Střešní konstrukce na přání!
Samozřejmostí jsou dokumenty o nosných značkách apod.
Další příslušenství naleznete v katalogu příslušenství.
Zboží je skladem. Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Další skladby na vyžádání. K dispozici je více než 2000 metrů.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Stále více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
Likvidace společnosti
Rychlý - flexibilní
[...]

Informujte se nyní
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc
Malý inzerát
Aumühle
204 km
74 m paletových regálů Meta
74 Lfm Palettenregal MetaH 5,5 m T 110 cm Auflast/Fach 3000 kg
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), 74 m paletových regálů Meta
z druhé ruky, velmi dobrý stav, viz obrázky
Výška 5,5 m
Hloubka 110 cm
Délka nosníku 3,6 m
Zatížení / oddělení 3000 kg
Pozinkovaný rám
Červený paprsek
Vyjednávací cena: € 6.190,-- netto bez skladových zásob
Nabídka obsahuje:
+ 21 ks smontovaných rámů, hloubka 110 cm, výška 5,5 m
+ 120 ks nosníků, délka 3,6 m, nosnost 3000 kg/komora
+ 240 ks závěsných zámků
+ 42 ks kotev do betonu
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oborů, např.
Gjdpfx Amoh R I S Hj Hobn
čisté zametání
likvidace společností
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Chcete-li se dostat na naši stránku, klikněte prosím na naše
Malý inzerát
Aumühle
204 km
42 m Pozinkovaný paletový regál pro venkovní použití
42 lfm Palettenregal Verzinkt für AußenbH 7,2 m Auflast 4000kg/Fach T 110cm
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), 42 rm Paletový regál Pozinkovaný pro venkovní použití Nedcon
Jako nové, viz obrázky!
Špičkový regálový systém od velkého výrobce NEDCON - dceřiné společnosti Voestalpine AG se sídlem v Holandsku.
Rám: Výška 7,2 m Hloubka 110 cm, silné profily, zesílená výplň, včetně zatížení větrem a sněhem. Rám a základní desky jsou pozinkované sendzimirem.
Délka nosníku 2,7 m žárově zinkováno
Profily nosníků 130/50 mm, nosník s nákladem / oddělení 4000 kg
Vyjednávací cena: na vyžádání!
Nabídka obsahuje:
+ 16 smontovaných rámů, hloubka 110 cm, výška 7,2 m
+ 90 ks nosníků, délka 2,7 m, zatížení 4000 kg/komora
+180 ks závěsných zámků
+ 32 ks kotev do betonu
Příplatek za žárově pozinkované nohy včetně ochrany podpěr 50 € netto na rám
Střešní konstrukce na přání!
Samozřejmostí jsou dokumenty o nosných značkách apod.
Další příslušenství naleznete v katalogu příslušenství.
Zboží je skladem. Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Další skladby na vyžádání. K dispozici je více než 2000 metrů.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Stále více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
Godpfx Aefndllom Hjbn
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
Likvidace společnosti
Rychle- flexibilní -s
[...]
Malý inzerát
Aumühle
204 km
24 běžných metrů paletových regálů SSI Schäfer Palflex
24 lfm Palettenregal SSI Schäfer PalflexH 4 m T 105 cm Auflast/Fach 2400 kg
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), 24 běžných metrů paletových regálů SSI Schäfer Palflex včetně vkládacího roštu
z druhé ruky, dobrý stav, viz obrázky
Výška 4 m
hloubka 105 cm
Délka nosníku 2,95 m
Zatížení / oddělení 2400 kg
Rám pozinkovaný, nosníky červené
Godpfx Amjiauh Ts Hebn
Vyjednávací cena: € 2.890,-- netto bez skladových zásob
Nabídka obsahuje:
+ 9 ks smontovaných rámů, zatížení 12 t, hloubka 105 cm, výška 4 m.
+ 32 ks nosníků, délka 2,95 m, nosnost 2400 kg/slot
+ 64 ks závěsných zámků
+ 18 kotev do betonu
+ 48 ks vkládacích mřížek / hloubkových podpěr pro 16 úrovní à 2,95 m
Zátěžová deska
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
likvidace společností
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
37 běžných metrů paletových regálů Meta
37 Lfm Palettenregal MetaH 5,5 m T 110 cm Auflast 3000 kg
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), 37 běžných metrů paletových regálů Meta
z druhé ruky, velmi dobrý stav, viz obrázky
Výška 5,5 m
hloubka 110 cm
Délka nosníku 3,6 m
Zatížení / prostor 3000 kg
Pozinkovaný rám
Gbedeh R I Uaopfx Am Hjn
Nosník červený
Vyjednávací cena: € 3.650,-- netto ze skladu
Nabídka se skládá z:
+ hloubka 110 cm, výška 5,5 m.
+ 60 ks nosníků, délka 3,6 m, nosnost 3000 kg/komora
+ 120 ks závěsných zámků
+ 22 ks kotev do betonu
Zboží je skladem.
Doprava a montáž možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů.
od mnoha výrobců skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách
a cenách, stejně jako podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny bez DPH ze skladu).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme četné položky z nejrůznějších oblastí, jako např.
čisté zametací materiály
likvidace firem
Rychle - flexibilně - připraveni vyrazit do terénu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Paletové regály STOW
Palettenregal Stow 78 lfmH 6,5 m T 110 cm Auflast/Fach 3000 kg
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), 78 běžných metrů paletového stojanu Stow Nové a použité zboží v dobrém stavu výška 6,5 m hloubka 110 cm délka paprsku 4 m nosnost / zásobník 3000 kg rám modrý, nový popruh oranžový, cena sjednaného zboží cena: 6 640, - netto skladem skladem se skládá z: + 20 ks. předmontovaný rám, hloubka 110 cm, výška 6,5 m + 152 ks. nosič, délka 4 m, náklad 3000 kg / přihrádka + 304 ks. závěsná bezpečnostní zařízení + 40 ks. betonové kotvy Load tagy Zboží je skladem. Na požádání možná přeprava a montáž. Návštěvy možné kdykoli po domluvě. Další informace na vyžádání. Neustále přes 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců na skladě. (Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách a v závislosti na předchozím prodeji! Podívejte se na naše AGB, všechny ceny bez DPH ze skladu) Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme řadu článků z různých oblastí v čistě zametaných prostorách Likvidace Rychlý - flexibilní - připraven zasáhnout! Rovněž čistíme a likvidujeme likvidátory. Napište nám několika klíčovými slovy a my vás budeme okamžitě kontaktovat. Chcete-li se dostat na naše stránky, klikněte prosím na naše logo!
Gedpfx Aed Tw Hpem Hjbn
Malý inzerát
Aumühle
204 km
15 rm stojan na pneumatiky Nedcon
15 lfm Reifenregal NedconH 3 m T 50 cm Auflast/Fach 1000kg
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), 15 rm stojan na pneumatiky Nedcon
Nové a použité, viz obrázky.
Výška 3 m
Hloubka 50 cm
Délka nosníku 3,7 m Nosník s nákladem/poličkou 1000 kg
Rám modrý
Nosník modře lakovaný
Vyjednávací cena: € 1.150,-- netto ze skladu
Nabídka se skládá z:
+ hloubka 50 cm, výška 3 m.
+ 18 ks nosníků, délka 3,7 m, zatížení 1000 kg/komora
+ 36 ks závěsných zámků
+ 16 ks kotev do betonu
Zboží je skladem.
Doprava a montáž možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Gjdpfx Aekkch Ejm Hebn
Stále více než 5000 běžných metrů paletových regálů.
od mnoha výrobců skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách
a cenách a podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny bez DPH ze skladu).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme četné položky z nejrůznějších oblastí, jako např.
čisté zametací materiály
Likvidace firem
Rychle - flexibilně - připraveni vyrazit do terénu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Kranenburg
698 km
Panelová dodávka
OPELVivaro B Kastenwagen L1H1 2,7t*Ahk*90 tkm *
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 90 000 km, výkon: 88 kW (119,65 k), první registrace: 05/2016, typ paliva: nafta, celková hmotnost: 2 700 kg, další kontrola (TÜV): 05/2026, barva: bílý, typ převodu: mechanický, emisní třída: Euro 5, počet míst k sezení: 3, Rok výroby: 2016, Vybavení: ABS, centrální zamykání, elektronický stabilizační program (ESP), klimatizace, sazečkový filtr, Zvláštní výbava: Audiosystém: Radio CD 18 BT (rádio/CD, USB vstup, Bluetooth), rezervní kolo ve standardním rozměru, odstraněna lavicová sedačka. Další výbava: Airbag na straně řidiče, elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, palubní počítač, asistent brzdění, otáčkoměr, elektronický uzávěr diferenciálu, zadní křídlové dveře bez zasklení (otevírací úhel 180 stupňů), karoserie/nástavba: standardní skříň, standardní kabina, varianta karoserie: délka vozidla L1, varianta střechy: normální střecha (H1), palivová nádrž: 80 l, nastavitelný sloupek řízení, motor 1,6 l – 88 kW Biturbo CDTI, ovládání rádia na volantu, rozvor 3098 mm, emisní norma Euro 5, ocelová kola 6,5x16, start/stop systém, variabilní upevňovací lišty nákladu (systém FlexFix), tepelně izolační skla, povolená celková hmotnost 2,7 t. Vozidlo má optické známky používání, technicky velmi dobrý stav! Možné financování.
Gjdpfxsza S S Rj Am Hsbn
Malý inzerát
Cloppenburg
613 km
Skříňová dodávka
RenaultMaster 35 Koffer AG 10 Pal. KLIMA TEMPOMAT
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 9 455 km, výkon: 125 kW (169,95 k), první registrace: 10/2025, typ paliva: nafta, celková hmotnost: 3 500 kg, rozvor náprav: 4 215 mm, další kontrola (TÜV): 10/2027, barva: bílý, emisní třída: Euro 6, počet míst k sezení: 3, objem ložného prostoru: 24,8 m³, délka ložné plochy: 4 900 mm, šířka ložného prostoru: 2 200 mm, výška ložného prostoru: 2 300 mm, Vybavení: ABS, airbag, centrální zamykání, elektronický stabilizační program (ESP), imobilizační systém, klimatizace, mlhovky, palubní počítač, sazečkový filtr, tempomat, řízení trakce, Navigace přes smartphone možná. Deflektor větru s bočními obklady, automatická převodovka, klimatizace, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná a vyhřívaná, přední elektrická okna, palubní počítač, multifunkční displej, nouzový brzdový systém, systém rozpoznávání dopravních značek, systém varování únavy řidiče, tempomat, omezovač rychlosti, multifunkční volant, parkovací asistent vzadu, přepážka, rezervní kolo ve standardní velikosti, letní pneumatiky, celoroční pneumatiky, vyhřívané čelní sklo, světelný a dešťový senzor, LED potkávací světla a denní svícení, mlhové světlomety, rádio s 10" multimediálním systémem a bezdrátovým zrcadlením smartphonu, dotyková obrazovka, Bluetooth handsfree, USB rozhraní, Apple CarPlay, Android Auto, systém kontroly tlaku v pneumatikách, dlouhý rozvor, tepelně izolační skla, odkládací paket, otáčkoměr, airbag řidiče, systém ABS, protiprokluzový systém ASR, středová loketní opěrka, komfortní sedadlo řidiče – výškově nastavitelné s loketní opěrkou a bederní opěrkou, start-stop systém, filtr pevných částic, imobilizér, skříňová nástavba, boční obrysová světla, vnější teploměr, posilovač řízení, nástavba skříň s bočními dveřmi pro nakládání, upevňovací oka a lišty, zadní dveřní rám z nerezové oceli, zadní dveře s pákovým zámkem, hlavní prodloužení rámu v barvě vozu, multifunkční dvojité sedadlo spolujezdce, volant výškově a podélně nastavitelný, uzamykatelná přihrádka, zadní zástěrky, ukazatel zařazeného stupně, kabinový filtr: pylový filtr, úložná galerie, povolená celková hmotnost 3,50 t, elektronické rozdělování brzdné síly, brzdový asistent, systém udržování v jízdním pruhu, elektronický stabilizační program ESP, systém RCall, karoserie/nástavba: skříň, rozvor náprav 4215 mm, pohon předních kol, 6stupňová převodovka. Více než 150 dodávek a autobusů skladem. Možnost financování nebo leasingu přes Santander Consumer Bank, Targo Bank nebo Auto Europa Bank, rádi Vám poradíme. Tato nabídka je nezávazná, za detaily výbavy neručíme. Uvedené vybavení je případně třeba individuálně zkontrolovat. Změny, chyby a mezitímní prodej vyhrazeny. Dovoz za příplatek možný. Exportní značky k dispozici na místě. Vykoupíme Váš starý vůz. Dodatečná montáž možná: - tažné zařízení až do 3500 kg - nezávislé topení - monitor pro couvací kameru a/nebo navigaci přes mobil (Android Auto) - couvací systém se zadní kamerou - dílenské vybavení - tempomat - dodatečná montáž hydraulického zadního čela (LBW) a další individuální řešení pro Vaše podnikání za příplatek.
Gjdpfxoy Iyi Ie Am Hjbn
Malý inzerát
Neukamperfehn
673 km
Lisované mřížky Mřížky Police Mřížky
Gesamtbreite: 980 mm / Gesamttiefe:1.000 mm / Maschenweite: 90 x 50 mm/ (R)
Zavolat
Stav: nový, Technické údaje mřížky:
Výrobce: Gi-Ro Vreden
Godpfx Aek Ebq Tom Hjbn
Stav zboží: nové (nesmontované)
Důvod vrácení: špatná objednávka od konečného zákazníka.
Rozsah dodávky zahrnuje:
01x lisovaný rošt, nový (nesmontovaný).
Barva materiálu: žárově pozinkovaný
Celková hloubka: 1 000 mm (směr nosné tyče)
Celková šířka: 980 mm (ve směru příčné tyče)
Průměr nosné tyče: 35/1,7 mm S355JR
Protiskluzová úprava TS: ne
QS protiskluz: ne
lemování: T-profil 35 mm
Velikost oka: 90 x 50 mm
Hmotnost: cca 9,35 kg | ks.
Vnitřní označení: R
Malý inzerát
Düsseldorf
632 km
Panelová dodávka
CITROENBerlingo Kastenwagen M XTR Diesel 100
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 10 km, výkon: 75 kW (101,97 k), první registrace: 02/2026, typ paliva: nafta, celková hmotnost: 2 040 kg, barva: bílý, typ převodu: mechanický, emisní třída: Euro 6, počet míst k sezení: 3, Vybavení: ABS, centrální zamykání, elektronický stabilizační program (ESP), klimatizace, navigační systém, sazečkový filtr, Další výbava:
Airbag spolujezdce, deaktivovatelný airbag spolujezdce, airbag řidiče, protiskluzový systém ASR, automatická funkce doprovodného osvětlení (Coming Home, Leaving Home), palubní počítač, Comfort paket, Comfort paket s Extenso kabinou, asistenční systém: tísňové a asistenční volání (CITROËN Connect), gumová rohož v prostoru pro cestující/náklad, zadní křídlové dveře bez zasklení, karoserie/nástavba: skříňový vůz, automatická klimatizace, oddělené nastavení řidič/spolujezdec, hlavový airbagový systém, přepážka nákladového prostoru bez okna, vyhřívaný volant, ALU kola, facelift, motor 1,5 l – 75 kW diesel FAP, užitečné zatížení 650 kg, rozvor 2785 mm, Safety paket, nízkoemisní dle normy Euro 6e, posuvné dveře vpravo bez okna, SCR systém (AdBlue technologie), přední boční airbagy, černé boční ochranné lišty, výškově nastavitelná přední levá sedačka, speciální lakování Ice-White / Kaolin-White, systém Start-Stop, přední nárazník v barvě vozidla, zadní černý/stnadardní, automatické odblokování dveří při nehodě, černé vnější kliky dveří, kotvící oka v nákladovém prostoru, Worksite paket.
Godpsyf Tatjfx Am Hebn
Chyby, změny a mezitímní prodej vyhrazeny. Údaje o výbavě uvedené v tomto inzerátu nepředstavují právně závaznou vlastnost a slouží výhradně k obecným informacím. Závazné specifikace výbavy budou uvedeny výhradně ve smlouvě o koupi.
Malý inzerát
Düsseldorf
632 km
Panelová dodávka
CITROENë-Jumpy Kastenwagen M Elektro 100 kW - 75 kWh
Zavolat
Stav: nový, najeté kilometry: 10 km, výkon: 100 kW (135,96 k), typ paliva: elektrický, celková hmotnost: 3 230 kg, barva: bílý, typ převodu: automatický, počet míst k sezení: 3, Rok výroby: 2026, Vybavení: ABS, centrální zamykání, elektronický stabilizační program (ESP), navigační systém, Zesílené LED osvětlení nákladového prostoru (5W + 10W)
Ochrana podlahy ložné plochy ze dřeva (9 mm, protiskluzová)
CONNECT PACK
LED světlomety, LED denní svícení
Přepážka prosklená a izolovaná
BALÍČEK 'E-WORKSITE'
Dvojsedadlo pro spolujezdce včetně Moduwork
COMFORT PACK
Godpfx Asyxuw Uom Hjbn
Další výbava:
Airbag řidiče/spolujezdce, ovládání audia na volantu, audiosystém RCC DAB (Radio/CD-Player s podporou MP3), dvojsedadlo spolujezdce, palubní počítač, parkovací asistent vzadu, elektromotor 100 kW (kont. 57 kW), asistenční systém: nouzové a asistenční volání (CITROËN Connect), zadní křídlové dveře bez prosklení, HV baterie 75 kWh (Lithium-iontová), karoserie/nástavba: skříň, nabíjecí kabel s konektorem Typ 2 (režim 3), palubní nabíječka 11 kW, výškově a podélně mechanicky nastavitelný volant, regulace sklonu světlometů, facelift, elektrická parkovací brzda, rozvor 3275 mm, Safety-paket (DZVOE), posuvné dveře vpravo bez okna, výškově nastavitelná sedačka řidiče vlevo, potah/polstrování: látka Curitiba, speciální lakování bílá Ice/Kaolin, třícestná 12V zásuvka, 12V zásuvka v zavazadlovém/nákladovém prostoru, dešťový senzor
Chyby, změny a mezitímní prodej vyhrazeny – informace k výbavě poskytnuté v tomto inzerátu nepředstavují zaručené vlastnosti ve smyslu zákona a slouží výhradně k obecnému informování. Závazné specifikace výbavy jsou pouze součástí kupní smlouvy.
Malý inzerát
Heilbronn
462 km
Souřadnicový měřicí stroj
ZeissPrismo VAST 12/24/10
Zavolat
Stav: generálně opravený (použitý), Rok výroby: 1999, Funkčnost: plně funkční, měřicí rozsah osa X: 1 200 mm, měřicí rozsah osy Y: 2 415 mm, měřicí rozsah osa Z: 1 000 mm, Stroj byl před cca 6 lety kompletně repasován a řízení bylo modernizováno na nejnovější úroveň.
Gbsdjy Amfropfx Am Hsn
Technická data:
Průchod portálem napříč: 1440 mm
Pojezd X (napříč): 1200 mm
Pojezd Y (podélně): 2415 mm
Pojezd Z (vertikálně): 1000 mm
Snímací hlava: Vast Gold
Pravidelná údržba prováděná firmou Zeiss
S opláštěním
Malý inzerát
Padborg
696 km
Chladírenský vůz
SCANIAP320 6x2*4 Carrier Supra 1250 Mt 9.90 m. kasse
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 484 000 km, výkon: 235 kW (319,51 k), první registrace: 03/2016, typ paliva: nafta, celková hmotnost: 26 000 kg, konfigurace náprav: 3 nápravy, typ převodu: automatický, emisní třída: Euro 6, délka ložné plochy: 9 910 mm, šířka ložného prostoru: 2 507 mm, výška ložného prostoru: 2 294 mm, Vybavení: ABS, klimatizace, nezávislé topení, zvedací plošina, Výrobce: Scania
Model: Scania P320 6x2?4 Carrier Supra 1250 Mt 9,90 m skříň
Rok: 2016
Stav: Dobrý
Sériové číslo: YS2P6X20005415712
Ref. č.: 1158048
Datum první registrace: 21-03-2016
Poslední zjištěno:
Motor: DC9
PS: 320
Najeto: 484000 km
Převodovka: Opticruise (GR875)
Emisní norma: Euro 6
Počet nádrží: 1
Objem nádrže: 400 l
Zadní kamera: ?
Topení v kabině: ?
Klimatizace: ?
Typ kabiny: CP14L
Rádio: ?
Kotoučové brzdy: ?
ABS: ?
Motorová brzda: ?
Rozměr pneumatik: 315/70R22,5
Stav pneumatik: 50% 80% 50%
Přední odpružení: Listové
Zadní odpružení: Vzduchové
Rozvor: 5700 mm
Celková hmotnost: 26000 kg
Provozní hmotnost: 13590 kg
Nosnost: 12410 kg
Vnitřní délka: 9910 mm
Vnitřní šířka: 1654 + 840 mm
Gsdpfx Amox I Uguo Hobn
Vnitřní výška: 2294 mm
Značka čela: Zepro
Nosnost čela: 2500 kg
Dálkové ovládání: ?
Značka chladicí jednotky: Carrier Supra 1250 Mt
Rok výroby chladicí jednotky: 2016
Motohodiny: 11439
3 oddíly: ?
Malý inzerát
Holzheim
354 km
Kloubová teleskopická pracovní plošina
HaulotteStar 10 10m Elektro Mast-Arbeitsbühne
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2014, provozní hodiny: 441 h, typ paliva: elektrický, Pohonový řetězec
Pohon: Kola
Hmotnosti
Provozní hmotnost: 2 735 kg
Funkční vlastnosti
Stožár: Kloubové rameno
Nosnost: 200 kg
Pracovní výška: 10 000 mm
CE certifikace: ano
Údržba, historie a stav
Počet majitelů: 1
Technický stav: dobrý
Vizuální stav: dobrý
Další informace
Max. horizontální dosah: 3 m
Transportní rozměry (D x Š x V): 2,7 / 1 / 1,99 m
Další informace
Gjdpoy T Uyljfx Am Hobn
Pro více informací kontaktujte Tobias Mayr.
Haulotte 10m stožárová pracovní plošina
Kompaktní rozměry a vysoká manévrovatelnost jsou hlavní přednosti teleskopických stožárových pracovních plošin.
Koncept Haulotte Star 10 je osvědčený; zejména při použití v interiérech s omezeným prostorem pro ustavení a úzkými průjezdy nabízí díky své kompaktnosti mnoho výhod.
Kloubové rameno umožňuje boční dosah až 3 m a stroje lze pojíždět i v plně vysunutém stavu. Součástí standardní výbavy jsou praktické odkládací plochy na nářadí, počítadlo motohodin, nešpinící pneumatiky a plně automatická nabíječka.
Výrobce: Haulotte
Model: Star 10
Rok výroby: 2014
Odečtené motohodiny: 441 h
Hmotnost bez nákladu: cca 2 735 kg
Pracovní výška: cca 10 m
Výška plošiny: 8 m
Nosnost: 200 kg
Nabíječka je integrovaná
Stoupavost: 23 %
Transportní rozměry (D/Š/V): 2,70 m / 1,00 m / 2,00 m
Na přání lze provést novou revizi UVV.
Ostatní:
Výhodná doprava po celé Evropě možná. Prohlídka pouze po předchozí domluvě. Vaše zařízení nebo stavební stroje můžeme vzít protiúčtem. Rádi připravíme individuální nabídku financování nebo leasingu (pouze pro podnikatele). V případě dotazů nás kontaktujte. Všechny ceny jsou platné ze skladu 86684 Holzheim. Veškeré údaje jsou nezávazné. Změny, tiskové a přenosové chyby, stejně jako mezitímní prodej jsou vyhrazeny.
Veškeré údaje o barvě, výbavě, stavu, vlastnostech atd. nabízených vozidel jsou bez záruky. Vyhrazujeme si právo na chyby v psaní, nepřesnosti a mezitímní prodej.
Malý inzerát
Nowy Sacz
376 km
Sklápěcí vůz
VOLVOFM 380 Kipper 5,10 m * ATLAS TEREX 135.2ME-A2
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 422 000 km, výkon: 279 kW (379,33 k), první registrace: 11/2006, typ paliva: nafta, celková hmotnost: 26 000 kg, konfigurace náprav: 3 nápravy, barva: bílý, typ převodu: mechanický, délka ložné plochy: 5 100 mm, šířka ložného prostoru: 2 300 mm, výška ložného prostoru: 800 mm, Rok výroby: 2006, Vybavení: ABS, jeřáb, klimatizace, Volvo FM 380 / 6x4
Sklápěč 5,10 m + JEŘÁB + DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Bez nehody
VE VELMI DOBRÉM STAVU!
? ROK VÝROBY: 2006
? NAJETO: 422 000 km
VÝBAVA:
? ABS
? ELEKTRICKÁ OKNA
? ELEKTRICKÁ ZRCÁTKA
? POSILOVAČ ŘÍZENÍ
? TACHOGRAF
? KLIMATIZACE
SKLÁPĚČ: 510 x 230 x 80 cm (D x Š x V)
NOSNOST: 11 000 kg
CELKOVÁ HMOTNOST: 26 000 kg
ROZMĚR PNEU: 13R22,5
ROZVOR: 390/135 cm
PODVOZEK: LISTOVÉ PRUŽINY
JEŘÁB: ATLAS TEREX 135.2ME - A2 + DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
TEL.:
* KUBA – POLSKY, ANGLICKY, NĚMECKY, ITALSKY
* SEBASTIAN – POLSKY, NĚMECKY, ITALSKY, ????
* LASZLO – MAĎARSKY
* COSTEL – RUMUNSKY
(Všechny exportní formality včetně značek zařídíme)
* RADEK – ????
Gbodpfx Aox Nlnxsm Hon
: 39828
Malý inzerát
Würzburg
394 km
Válečková dráha překladač překlápěč transfer...
BlumeBlume 24V 90° 1880-610-580
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2012, Blume válečkový dopravník přenosová jednotka přenosový tlačitel tlačný 24V 90° 1880-610-580
RA2045
Značka: BUMBLE, s. r. o:
Směr jízdy: oběma směry
Šířka válce (RB): 580 mm
Jmenovitá šířka/šířka vnějšího rámu (NB): 610 - 670 mm
Délka: 1880 mm
Rozteč válců: 75-80 mm
Strana vyhazovače: obě strany
Gsdera Hp Rjpfx Am Hebn
Motor: bubnový motor Interroll 24 V
Zvedák: Pneumatický válec
Aktuálně nastavená výška: 875 mm
Rychlost dopravníku: volně nastavitelná pomocí frekvenčního měniče v rozmezí 0,275 až 0,667 m/s.
Volitelně je k dispozici:
Světelná závora
Rozsah dodávky: Podpěry
Jednoduše nás kontaktujte a získejte individuální odborné poradenství.
Jednoduše nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.
Rádi vám pomůžeme s plánováním a realizací vašich projektů.
Těšíme se na vaše dotazy.
S pozdravem
Váš tým ve společnosti Dr. Sonntag GmbH & Co. KG
Váš specialista a kontaktní osoba pro intralogistiku
Malý inzerát
Rakousko
204 km
Stolní vrtačka
FLOTTTB 10 Basic Plus mit Zwischent
Zavolat
Stav: nový, Stav: nový
Dodací lhůta: cca 2 - 4 týdny od objednávky
Gbodpfxjy Hf Rze Am Hjn
Země původu: Německo
Cena: 2 792,28 €
Vrtací výkon v konstrukční oceli: 10 mm
Uchycení: B 16
Vyložení: 220 mm
Otáčky: 250 - 3000 ot/min
Motor: 0,45 kW
Délka: 320 mm
Šířka: 520 mm
Výška: 820 mm
Hmotnost: 44 kg
Posuv pinoly: 60 mm
Vzdálenost vřeteno – základna: 140 - 315 mm
Stůl: 300 x 250 mm
Průměr sloupu: 70 mm
Trvalý/normální vrtací výkon: 10/12 (v E335/ST60)
Robustní, kvalitní a nakloněný rotační kryt pro snadné odečítání otáček
LED osvětlení
Rychle nastavitelný a ergonomický hloubkový doraz
Plynulá regulace otáček prostřednictvím centrálního otočného knoflíku
Nouzové tlačítko STOP
Tepelná ochrana proti přetížení
Ochrana proti podpětí
Ochranný kryt vrtáku s elektrickým jištěním
Připojovací kabel se zástrčkou Schuko (1,2 m)
3 roky záruka při jednosměnném provozu
Art. č. 217.410 s mezipodlou a nastavením výšky stolu pomocí ozubené tyče
VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Strojní skříň s dveřmi a zásuvkou
Vrtací sada 2 (svěrák a rychloupínací sklíčidlo)
Malý inzerát
Cloppenburg
613 km
Skříňová dodávka
RenaultMaster 3.5t Möbel Koffer mit 10 Pal. Plätze TEMPOMAT
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 17 715 km, výkon: 120 kW (163,15 k), první registrace: 06/2024, typ paliva: nafta, celková hmotnost: 3 500 kg, rozvor náprav: 4 332 mm, další kontrola (TÜV): 06/2028, barva: bílý, emisní třída: Euro 6, počet míst k sezení: 3, objem ložného prostoru: 22,6 m³, délka ložné plochy: 4 890 mm, šířka ložného prostoru: 2 080 mm, výška ložného prostoru: 2 220 mm, Vybavení: ABS, airbag, centrální zamykání, elektronický stabilizační program (ESP), imobilizační systém, klimatizace, palubní počítač, sazečkový filtr, tempomat, řízení trakce, Deflektor větru, klimatizace, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná a vyhřívaná, elektrická okna vpředu, palubní počítač, tempomat, rezervní kolo shodné s poháněnými pneumatikami, celoroční pneumatiky, světelný a dešťový senzor, denní LED svícení, rádio s Bluetooth handsfree, USB rozhraní, dlouhý rozvor, tepelně izolovaná okna, odkládací paket, otáčkoměr, airbag řidiče, protiblokovací systém (ABS), protiprokluzový systém (ASR), komfortní sedadla, středová loketní opěrka, komfortní sedadlo řidiče výškově nastavitelné s loketní opěrkou a bederní opěrkou, pádla pro řazení na volantu, start-stop automatika, filtr pevných částic, servisní knížka, imobilizér, regulace sklonu světlometů, skříňová nástavba na 10 palet s bočními dveřmi vpravo, boční poziční světla, ukazatel vnější teploty, posilovač řízení, kotvící lišty, zadní a boční stupátko, přední lapače nečistot, indikátor optimálního řazení, kabinový filtr: pylový filtr, multifunkční dvojlavice spolujezdce, odkladací galerie, povolená celková hmotnost 3,5 t, elektrické rozdělení brzdné síly, brzdový asistent, výškově nastavitelný sloupek řízení (volant), elektronický stabilizační program (ESP), generátor 185 A, karoserie/nástavba: skříň, rozvor 4332 mm, pohon předních kol, 6stupňová převodovka.
Příklad financování
* Cena při platbě v hotovosti: 37 961,00 EUR
* Akontace: 7 592,00 EUR
* Doba splácení: 60 měsíců
* Čistá výše úvěru: 30 369,00 EUR
* Efektivní roční úroková sazba: 5,99 %
* Pevná úroková sazba p.a.: 5,83 %
* Hrubá výše úvěru: 35 084,00 EUR
* Měsíční splátka: 585,00 EUR
* Reprezentativní příklad financování od Santander Consumer Bank AG, Santander-Platz 1, 41061 Mönchengladbach pro soukromé zákazníky, kde autosalon působí jako zprostředkovatel úvěru. Poskytnutí úvěru pouze při dostatečné bonitě. Uvedené údaje odpovídají zároveň tzv. 2/3 příkladu dle § 6a odst. 3 PAngV.
Godpfsv Igv Ajx Am Hsbn
Přes 150 transportérů a autobusů skladem. Možnost financování nebo leasingu prostřednictvím Santander Consumer Bank, Targo Bank nebo Auto Europa Bank, rádi Vám poradíme. Nabídka je nezávazná, neručíme za detaily výbavy. Uvedené vybavení je nutné případně samostatně ověřit. Změny, chyby a mezitímní prodej vyhrazeny. Dodání možné za příplatek. Exportní značky přímo na místě. Výkup Vašeho starého vozidla. Dodatečná montáž:
- Tažného zařízení až do 3 500 kg
- Přídavného topení
- Monitoru pro couvací kameru a/nebo navigaci přes telefon (Android Auto)
- Parkovacího systému se zadní kamerou
- Dílenského vybavení
- Tempomatu
- Dodatečné montáže zdvihací plošiny (LBW)
- a další individuální řešení pro Vaše podnikatelské potřeby za příplatek.
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Werktuigen

Malý inzerát
Holzheim
354 km
Kloubová teleskopická pracovní plošina
HaulotteStar 10 AC 10m Elektro Mast-Arbeitsbühne *Akku NEU
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2017, provozní hodiny: 131 h, typ paliva: elektrický, Pohonný systém
Pohon: Kola
Hmotnosti
Provozní hmotnost: 2 680 kg
Funkční vlastnosti
Stožár: Kloubové rameno
Nosnost: 200 kg
Pracovní výška: 1 000 cm
Označení CE: ano
Údržba, historie a stav
Gbsdpsy Tg Hkefx Am Hsn
Počet majitelů: 1
Technický stav: dobrý
Vizuální stav: dobrý
Další informace
Max. horizontální dosah: 300 m
Přepravní rozměry (D x Š x V): 2,7/1/1,99 m
Další informace
Pro více informací kontaktujte Tobiasa Mayra.
Haulotte Star 10 AC – sloupová pracovní plošina s pracovní výškou 10 m
Pečlivě udržované a servisované stroje od pronajímatele, pouze z 1. ruky!
S novými bateriemi!
Obratné, robustní, snadno ovladatelné a udržovatelné – vertikální sloupy STAR jsou vhodné pro širokou škálu použití. Řada STAR je vybavena asynchronními motory (AC), které poskytují plynulost a vysoký točivý moment. Ideální kloubové rameno STAR 10 pro těsné a obtížně dostupné stavby nabízí boční dosah 3 metry pro maximální produktivitu. U modelu STAR 10 nedochází k žádnému přesahu zadní části podvozku. Při otočení nástavby nevyčnívá žádná část stroje za podvozek. Stroj i jeho okolí zůstává neporušený.
Standardní vybavení:
Haulotte Activ´Energy Management: inteligentní CAN nabíječka
Automatické centrální plnění baterií
Bezkartáčový AC elektromotor
Pohonová baterie 24 V 250 Ah
Ukazatel stavu nabití baterie
Palubní diagnostický nástroj a Haulotte Activ’Screen
Vstupy pro vysokozdvižný vozík pro bezpečné nakládání
Tažné a jeřábové oko
Ochrana proti převrácení
2 řídicí zadní kola
2 poháněná přední kola
Neznačkovací pneumatiky
Manuální uvolnění brzdy
Počítadlo provozních hodin
Klakson
2 nouzové vypínače nahoře/dole
Ukazatel nabití v pracovním koši
Nouzové ruční čerpadlo
2 ovládací panely nahoře a dole
Ochranné zábradlí proti pádu
2 bezpečnostní oka na zajištění osobního pádu
Akustický signál pohybu
Technická data:
Pracovní výška: 10 m
Výška plošiny: 8 m
Postranní dosah: 3 m
Max. nosnost – interiér: 200 kg (2 os.)
Max. nosnost – exteriér: 200 kg (1 os.)
Rozměr plošiny: 0,78 x 0,98 m
Celková délka: 2,7 m
Celková šířka: 1 m
Výška ve složeném stavu: 1,99 m
Boční převis: 0 cm
Rozvor: 1,2 m
Světlá výška: 10 cm
Proporcionální rychlost pojezdu: 0,6 – 5 km/h
Vnější poloměr otáčení: 1,88 m
Rozsah otáčení: 345°
Alarm náklonu: 3°
Schopnost stoupání: 25%
Pojízdnost ve výšce až 8 m
Neznačkovací pneumatiky: 16 x 5 x 10,5
Pohon: 24 V – 250 Ah
Celková hmotnost: cca 2 680 kg
Vertikální rozsah otáčení: 130° (+70° / -60°)
Kapacita hydrauliky: 7 l
Přepravní rozměry (D/Š/V): 2,70 m / 1,00 m / 1,99 m
Nabízí se následující pracovní plošina:
Výrobce: Haulotte
Model: Star 10
Rok výroby: 2017
Odečtené provozní hodiny: pouze 131 h
Ostatní:
Možnost levné dopravy po celé Evropě.
Prohlídky pouze po domluvě.
Vaše zařízení/stavební stroje rádi vezmeme na protiúčet.
Rádi Vám připravíme individuální nabídku financování nebo leasingu. (pouze pro podnikatele)
V případě dotazů nás kontaktujte.
Všechny ceny platí ze střediska 86684 Holzheim.
Veškeré údaje jsou nezávazné, změny, tiskové chyby a mezitímní prodej vyhrazeny.
Veškeré údaje o barvě, vybavení, stavu, vlastnostech apod. ...
Malý inzerát
Triptis
277 km
Návěs s pohyblivou podlahou
FLIEGLSDS 390 Schubboden 101 m³ / Walkingfloor
Zavolat
Stav: použitý, Funkčnost: plně funkční, číslo stroje/vozidla: WFDFLT33903000211, pohotovostní hmotnost: 7 707 kg, maximální hmotnost nákladu: 27 293 kg, celková hmotnost: 35 000 kg, konfigurace náprav: 3 nápravy, první registrace: 10/2023, délka ložné plochy: 15 030 mm, šířka ložného prostoru: 2 470 mm, výška ložného prostoru: 2 655 mm, objem ložného prostoru: 101 m³, celková délka: 15 350 mm, celková šířka: 2 550 mm, celková výška: 4 005 mm, zavěšení: vzduch, rozměr pneumatiky: 385/55 R22,5", barva: stříbrný, U fotografií se jedná o archivní snímky, vozidlo může být ještě v provozu!
Sada vozidla zahrnuje:
Rám podvozku návěsu pro spedici:
- Jemnozrnná ocelová svařovaná konstrukce lehké konstrukce, až ke stabilizačním nohám, návěsová deska s vyměnitelným 2" králem čepem
- 24t dvourychlostní stabilizační naviják, ovládání z jedné strany, s rovným spodkem
- Výsuvný žebřík vzadu
- Boční držáky dveří
- 2 klíny s držáky
- Boční ochrana proti najetí – hliník
- Zadní podjezdová ochrana z oceli s širokými blatníky Fliegl
- Sklopný kryt světelné jednotky
- Čtvrtkruhové blatníky
- Zadní nárazník
- Tyč na plachtu s držákem
- 1 plastová skříňka na nářadí
Nápravy a pérování:
- 3 BPW nápravy s kotoučovými brzdami
- Laserové verměření náprav/podvozku: snižuje opotřebení pneumatik a spotřebu paliva
- Vzduchové odpružení
Brzdový systém:
- 2okruhová tlaková vzduchová brzda
- Barevné vedení potrubí pro snadný servis
- Parkovací brzda s pružinovým mechanismem
- Duomatik
- EBS: elektronický brzdový systém se zásuvkou EBS vpředu (bez propojení kabeláž)
Gedpsy Snmpofx Am Hebn
- Upozornění: Přípojná vozidla smí být tažena pouze vozidly, která zajišťují účinnost ABS!
- Ventil pro zdvih a spouštění
Systém jízdní stability:
- AAC Basic: automatická odlehčovací náprava na poslední nápravě, pomoc při manévrování do 20 km/h, ručně vypínatelné
- Identifikace nákladového zatížení přes EBS-Canbus
Kola a pneumatiky:
- 385/55 R22.5, výrobce dle volby výrobce
Elektrika:
- 24 V, vícekomorová světla, žluté LED boční osvětlení
- Žluté LED boční osvětlení napojené na blinkry („blikající boční světla“)
- 2 bílé obrysové svítilny vpředu
- 2 bílo-červené vodící svítilny vzadu
- 2x 7pólové a 1x 15pólový zásuvky vpředu, záměny vyloučeny, bez připojovací kabeláže
SB hydraulika:
- Hydraulický válec se zasouvacím mechanismem v podlaze, dvouokruhový hydraulický systém
- Přepínání směrů vpřed/vzad elektricky přes dálkové ovládání (kabelové)
- Ovládání hydrauliky pomocí pomocného pohonu nákladního vozu
- Hydraulické připojení hadicí k přední stěně a HDK šroubovacímu spojení
- Doporučený výkon čerpadla: průtok 110 l/min; tlak 250 bar; minimální náplň olejové nádrže 100 l
Podlaha z hliníkových desek, profil 8 mm, protiskluzová povrchová úprava
Kastlová korba z kvalitního, otěruvzdorného hliníku, čelní a boční stěny z hliníkových dutých profilů, nahoře po obvodu svařené širokým speciálním výztužným profilem z hliníku
Posuvná stěna pro lepší vyprazdňování nákladu, se zesílenými plachtovými klapkami dole
Zadní stěna z hliníkových dutých profilů jako dvoukřídlé dveře, dělení ½ na ½, po obvodu lemované speciálním U-profilem s dorazem a gumovým těsněním, dva vnější otočné zámky, zajištěné nahoře i dole. Zadní stěna s mechanickým bezpečnostním zámkem, ovládání vzadu vlevo ve směru jízdy. S výkyvným horním příčníkem.
Stupačka s přístupem na obou stranách žebříkem
3 odnímatelné, výklopné příčky na opření plachty
Rolovací plachta, skládání na jednu stranu, se dvěma podélnými upínacími pásy, 3 boční upínací pásy s ráčnou
Provozní upozornění:
Zvláštní povolení nutné při překročení celkové soupravy přes 16 500 mm!
Země registrace/ značky:
Německo
S Dekra schválením a posudkem (dle §13 EG-FGV)
Výstražná tabule „Lang-LKW“
Kompletní posudek na dlouhé soupravy
Školení řidičů ve výrobním závodě Triptis až pro max. 4 osoby na jednu kombinaci
Lakování:
Rám DB 7350 Novagrau
Korba: přírodní hliník
Rolovací plachta: RAL 7035 světle šedá
Malý inzerát
Lambsborn
583 km
šroubový kompresor
SchneiderAirmaster AM 5-10 E1
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2013, Funkčnost: plně funkční, 610 l/min., 10 bar, 5,5 kW, 400 V, hmotnost cca 250 kg, rozměry 1490 x 720 x 1220 mm
Dobrý stav
Gbodpoybbczefx Am Hsn
Cena ze skladu
Doprava možná za příplatek!
Malý inzerát
Cloppenburg
613 km
Plachtová dodávka
RenaultMaster Pritsche Schiebe Plane Schlafkab 10 Pal LUFTFEDER
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 13 km, výkon: 125 kW (169,95 k), první registrace: 07/2025, typ paliva: nafta, pohotovostní hmotnost: 2 660 kg, maximální hmotnost nákladu: 840 kg, celková hmotnost: 3 500 kg, rozvor náprav: 4 215 mm, další kontrola (TÜV): 07/2027, barva: bílý, kabina řidiče: jiný, emisní třída: Euro 6, zavěšení: vzduch, počet míst k sezení: 3, objem ložného prostoru: 25,9 m³, délka ložné plochy: 4 850 mm, šířka ložného prostoru: 2 260 mm, výška ložného prostoru: 2 280 mm, počet lůžek: 1, Vybavení: ABS, airbag, centrální zamykání, elektronický stabilizační program (ESP), imobilizační systém, klimatizace, mlhovky, nezávislé topení, palubní počítač, sazečkový filtr, tempomat, řízení trakce, Navigace přes mobilní telefon možná. Deflektor, nádrž na čerstvou vodu a úložný box vpravo, klimatizace, centrální zamykání na dálkové ovládání, vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná a vyhřívaná, elektrická ovládání oken vpředu, palubní počítač, multifunkční displej, tempomat, multifunkční volant, parkovací asistent vzadu, vnější úložný prostor, rezervní kolo s provozním obutím, letní pneumatiky, světelný a dešťový senzor, asistent dálkových světel, denní LED svícení, přední mlhová světla, rádio s velkým displejem a Bluetooth handsfree, dotyková obrazovka, USB rozhraní, Apple CarPlay, Android Auto, dlouhý rozvor, vzduchové odpružení zadní nápravy, spací kabina s přídavným topením, izolační skla, paket odkládacích prostor, otáčkoměr, airbag řidiče, protiblokovací systém (ABS), protiprokluzový systém (ASR), komfortní sedadla, středová opěrka, komfortní sedadlo řidiče – výškově nastavitelné s opěrkou a bederní opěrkou, start-stop systém, filtr pevných částic, servisní kniha, místo na spaní, imobilizér, regulace sklonu světlometů, možnost přespání, boční obrysová světla, ukazatel venkovní teploty, posilovač řízení, ložná plocha pro až 10 europalet, plachtová nástavba výškově posuvná až cca 2 500 mm vnitřní výšky, posuvná plachta vlevo, středové sloupky, odkládací galerie nad čelním sklem, povolená celková hmotnost 3,50 t, vyhřívané čelní sklo, přední lapače nečistot, indikátor řazení, kabinový filtr: pylový filtr, multifunkční dvousedadlo spolujezdce, odkládací galerie, elektronické rozdělení brzdné síly, brzdový asistent, výškově nastavitelný sloupek řízení, elektronický stabilizační program (ESP), alternátor 185 A, karoserie/nástavba: valník s plachtou, rozvor 4215 mm, pohon předních kol, 6stupňová převodovka. Na skladě přes 150 dodávek a autobusů. Možnost financování nebo leasingu přes Santander Consumer Bank, Targo Bank nebo Auto Europa Bank, rádi vám poradíme. Tato nabídka není závazná, za podrobnosti o výbavě se neručí. Vypsaná výbava může být individuálně ověřena. Změny, chyby a mezitímní prodej vyhrazeny. Dovoz za příplatek možný. Exportní značky zde na místě. Výkup vašeho starého vozidla možný. Doplňková montáž: - tažné zařízení i do 3500 kg - přídavná topení - obrazovka pro couvací kameru a/nebo navigaci přes mobilní telefon (Android Auto) - couvací systém se zadní kamerou - dílenské vybavení - tempomat - montáž hydraulického čela a další individuální řešení dle vašich podnikatelských potřeb za příplatek možné.
Gbsdsw D R E Eopfx Am Hon
Usnadňujeme vám hledání: "akbend as-m 90-10 / 3.0"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.

Informujte se nyní
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc

































































































































































































































































































