Prodej použitých Monitor Frekvence (7 994)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Borken
645 km
3D měřicí systém / souřadnicový měřicí stroj
RenishawEquator™ 500 3D-Koordinaten
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2021, Renishaw
Typ: Equator 500
Rok výroby: 2021
Popis:
Nabízíme k prodeji Renishaw Equator™ 500, vysoce přesný průmyslový 3D měřicí a kontrolní systém určený pro sériovou a procesní kontrolu ve výrobě.
Equator 500 není klasický souřadnicový měřicí stroj (CMM), ale porovnávací měřicí systém navržený speciálně pro rychlá, opakovatelně přesná měření přímo ve výrobním prostředí.
Ideální řešení pro sériovou výrobu, měření během procesu a automatizované kontrolní procesy.
Zařízení je vynikající pro kontrolu rozměrů, tvaru a polohy výrobků a může také poskytovat zpětnou vazbu CNC strojům.
Software se spouští bezchybně, stav systému dle displeje: „Startováno OK“ (viz foto).
Funkce a oblast použití:
- 3D měření obrobků
- Porovnávací měřicí princip (velmi rychlé kontrolní cykly)
- Vysoká opakovatelnost v rozsahu mikrometrů
- Reálná časová kompenzace teploty
- Vhodné pro umístění v produkci
- Možnost automatizace (např. robotické zakládání)
- Ideální pro sériovou výrobu, kontrolu vzorků a procesní monitoring
Typické odvětví:
- CNC výroba
Bwodpfx Aezix Nmoqiet
- Kovozpracující průmysl
- Automobilový průmysl a dodavatelé
- Strojírenství a výroba nástrojů
Technická data (údaje výrobce/cca hodnoty):
Výrobce: Renishaw
Model: Equator™ 500 (H+150)
Typ zařízení: 3D porovnávací měřicí systém / CMM
Měřicí rozsah:
X/Y: Ø cca 500 mm
Z: cca 150 mm
Měřicí princip:
Porovnávací souřadnicová měřicí technika
Teplotně kompenzované měření
Přesnost:
Velmi vysoká opakovatelnost
Měřicí přesnost v rozsahu mikrometrů (dle aplikace a strategie)
Ovládání & software:
Typ kontroleru: Equator 500
Verze softwaru: 2.5.21.1
Verze RRTLOS: 5.1.12
Ovládání přes PC se softwarem Renishaw
Elektrická data:
Napájecí napětí: 230 V AC
Frekvence: 50 / 60 Hz
Příkon: cca 1 kW
Rozměry (cca):
Celková výška: cca 1 900 mm
Půdorys / průměr: cca 1 200 mm
Hmotnost (cca): 130 kg
Stav: použité / used
Dodávka zahrnuje: (viz foto)
- Renishaw Equator™ 500 měřicí systém
- Kontroler / průmyslové PC
- Monitor
- Klávesnici a myš
- Základní rám
- Příslušenství dle fotografie
(Upozornění: Specifikace se mohou měnit a údaje jsou bez záruky!)
V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky.
Malý inzerát
Maďarsko
558 km
DENER PL 1530
DENERPL 1530
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 2019, pojezdová dráha osy X: 1 500 mm, pojezd osy Y: 3 000 mm, počet os: 3, Tento 3osý plazmový řezací stroj DENER PL 1530 byl vyroben v roce 2019. Disponuje šířkou řezu 1 500 mm a délkou řezu 3 000 mm a je vybaven plazmovým zdrojem Hypertherm HPR 130 XD s vysokým rozlišením. Stroj je v novém stavu, nainstalovaný, ale nikdy nepoužitý, s 0 provozními hodinami. Pokud hledáte vysoce kvalitní řešení pro plazmové řezání, zvažte stroj DENER PL 1530, který máme v nabídce. Pro další podrobnosti nás kontaktujte.
• Stav: Jako nový; nainstalováno z ~95 %, pouze zapnuto; 0 provozních hodin
• Plazmový zdroj: Hypertherm HPR 130 XD s vysokým rozlišením
• Pracovní prostor: X 1 500 mm; Y 3 000 mm
• Výška stolu/řezání: Stůl 750 mm; řezání 570 mm
• Osy/pohony:
• X: dvojitý synchronizovaný střídavý servopohon, ozubená tyč a pastorek
• Y: synchronizovaný střídavý servopohon, ozubená tyč a pastorek (oboustranné bezkartáčové střídavé servopohony)
• U: dvojité synchronizované střídavé servomotory
• Motory: bezkartáčové střídavé servomotory
• Rychlost rychlého polohování: 26 m/min
• Přesnost polohování: ±0,01 mm (X/Y/U)
• Řízení a HMI:
• Tovární CNC DENER, založené na systému Windows
• 12" TFT LCD monitor, pevný CNC panel + samostatný ovládací panel
• Průmyslový procesor Celeron 733, průmyslový pevný disk 20 GB
• Standardní klávesnice a myš PS/2
• Řezací systém/funkce:
• Automatické snímání a sledování výšky; řízení výšky oblouku Hypertherm
• Ochrana proti kolizi na plazmové hlavě
• Řízení zapalování plazmy; jednotka řízení rychlosti
• Funkce vyrovnání a polohování plechu
• Samostatný sekční řezací stůl oddělený od mostu/rámu, s automatickými dvířky pro odsávání kouře
• Most hlavy a boční vodítka
• Shoda s normami CE; barevná signalizační světla
• Elektrické parametry/data:
• Napájení: 400 V ±10 %, 50–60 Hz ±2 %
• Příkon: 27 kW
• Provozní teplota: -10 °C až +30 °C
• Komunikace/IO:
• 2x RS-232, 2x USB 2.0, LAN
• Diagnostika poruch enkodéru; maximální vstupní frekvence enkodéru 500 kHz
• Analogové vstupy pro potenciometr
Doplňkové vybavení
Bwsdpezhbf Uefx Aqiet
• Software pro vnořování pro PC (dle původní nabídky)
• Sada náhradních dílů (1 sada)
• Náhradní díly, spotřební materiál a startovací sada
Malý inzerát
Ennepetal
599 km
C-lis
CalendeEinständerpresse
Zavolat
Stav: generálně opravený (použitý), Rok výroby: 2018, číslo stroje/vozidla: DF0150, lisovací síla: 63 t, Jednosloupový lis – výrobce Calende – 63 t C-lis – stůl 750 × 600 mm
Bjdpfxsfhcc Ue Aqiswt
Nabízíme k prodeji robustní hydraulický jednosloupový lis (C-rám) značky Calende s lisovací silou 63 t. Stroj disponuje vysokými pracovními rychlostmi, moderním řízením Siemens a kompaktní konstrukcí, což jej činí ideálním pro montážní, rovnací a nalisovací práce v průmyslovém provozu.
=====
Technické údaje + informace:
Jednosloupový lis Calende – 63 t C-lis
==== Obecné informace
- Výrobce: Calende
- Model: Jednosloupový lis
- Konstrukce: C-rám / jednosloupový lis
- Lisovací síla: 63 t
- Hmotnost stroje: cca 5,1 t
- Rozměry (D × Š × V): cca 1 500 × 1 600 × 2 995 mm
==== Pracovní prostor
- Průchozí šířka: 700 mm
- Zdvih: 500 mm
- Max. pracovní výška: 700 mm
- Výška stolu: 850 mm
==== Stůl & beran
- Stůl: 750 × 600 mm
- Deska beranu: 600 × 540 mm
==== Rychlosti
- Rychlost posuvu: max. 140 mm/s
- Lisovací rychlost: 15 mm/s
==== Hydraulika
- Výkon motoru: 11 kW
- Síla zpětného chodu: 6 t
- Objem olejové nádrže: 150 l
==== Elektřina & řízení
- Řídící napětí: 24 V
- Frekvence: 50 Hz
- Řídicí systém: Siemens S7-1200
- Monitor: Siemens, 12"
=====
Montážní práce, nalisovací práce, rovnací práce, sériová výroba, dílenské aplikace, údržba
Jednosloupový lis, C-lis, hydraulický lis, dílenský lis, nalisovací lis, průmyslový lis, náběhový lis, zkušební lis, Try Out Press
Hledáte hydraulický lis přesně pro vaši aplikaci? Kontaktujte nás pro individuální nabídku. Naše hydraulické lisy jsou vyráběny dle německých a evropských směrnic pro stroje (směrnice 2006/42/ES), EC-norem a předpisů EU o bezpečnosti. Naše lisy navíc překonávají bezpečnostní požadavky kanadských a evropských předpisů, neboť splňují veškeré požadavky brazilské národní bezpečnostní normy NR 12, která na nich staví. Naší hlavní specializací je zakázková výroba a automatizace lisovacích strojů. Dodáváme hydraulické lisy na míru za překvapivě příznivé ceny. V oblasti hydrauliky používáme převážně komponenty předních evropských výrobců.

Informujte se nyní
+49 201 857 861 80
+49 201 857 861 80
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc
Malý inzerát
Gelsenkirchen
621 km
Rovnací lis
HidrobrasilPortalrichtpresse
Zavolat
Stav: jako nový (vystavovací stroj), Rok výroby: 2021, lisovací síla: 400 t, Portálový rovnací lis – výrobce Hidrobrasil – 400 t portálový rovnací lis – stůl 6.000 × 3.000 mm
Na prodej je výkonný portálový rovnací lis od výrobce Hidrobrasil s lisovací silou 400 t. Stroj disponuje velkou pracovní plochou stolu 6.000 × 3.000 mm, pojízdnou portálovou konstrukcí a bočně posuvným válcem. Ideální pro rovnání, montáž a zpracování velkých dílů i těžkých nástaveb.
=====
Technické údaje + informace:
Portálový rovnací lis Hidrobrasil – 400 t portálový lis
Bedpfx Aqjhyc Nwoijwt
==== Obecné údaje
- Výrobce: Hidrobrasil
- Model: Portálový rovnací lis
- Konstrukce: portálový lis / dvoustanicový lis
- Lisovací síla: 400 t (4 000 kN)
- Hmotnost stroje: cca 52 t
- Rozměry (d × š × v): 6.000 × 5.000 × 4.500 mm
==== Pracovní oblast
- Rozměr stolu: 6.000 × 3.000 mm
- Světlá výška: 1.500 mm
- Zdvih: 1.500 mm
- Výška stolu: cca 900 mm
==== Konstrukce & vybavení
- Pojízdný portál po ozubené tyči se dvěma převodovými motory
- Válec bočně posuvný po ozubené tyči
- Stůl v rastr konstrukci
- T drážky dle požadavku zákazníka
- Válce indukčně kalené
- Rám stroje dvakrát lakovaný / práškově lakovaný
- Mazání přes maznice
- Ovládání přes otočný panel na portálu
- Nastavení tlaku na monitoru (60–400 t)
- Kontrola teploty oleje na nádrži
==== Síly & přesnost
- Volná roztrhová síla: 600 kN
- Přesnost tlaku: ± 5 bar
- Průhyb: ≤ 0,8 mm/m (při 70 % zatížení)
- Doba nárůstu tlaku: 2–3 s (ocel na ocel)
==== Rychlosti
- Pracovní rychlost: až 17 mm/s
- Rychloposuv (zavření): 17 mm/s
- Otevírací rychlost: až 60 mm/s
==== Hydraulika
- Hlavní čerpadlo: Bosch Rexroth, cca 150 l/min
- Provozní tlak: max. 280 bar
- Objem oleje: cca 900 l (HLPD 46)
- Okolní teplota: max. 45 °C
- Teplota oleje: max. 55 °C
- Počet válců: 1
==== Elektrika
- Hlavní napájení: 400 V AC
- Řídicí napětí: 24 V DC
- Frekvence: 50 Hz
- Výkon motoru: 30 kW (IE3)
- Celkový příkon: cca 35 kW
==== Další údaje
- Tepelný pracovní rozsah: 80–120 °C
- Ovládací strany: 3
- Hlučnost: max. 78 dB(A)
- Minimální výška haly: 5.500 mm
=====
Rovnací práce, obrábění velkých dílů, těžká montáž, tváření, ocelové konstrukce, výroba nástrojů, údržba, speciální aplikace
Portálový lis, rovnací lis, dvoustanový lis, velkoformátový lis, hydraulický lis, lis na těžké díly, lis na ladění nástrojů, tryout lis, tool try out press
Hledáte hydraulický lis na míru vašemu použití? Kontaktujte nás pro individuální nabídku. Naše hydraulické lisy jsou vyráběny podle německých a evropských směrnic pro strojní zařízení (směrnice 2006/42/ES), EC a EU bezpečnostních norem. Lisy navíc překračují kanadské i evropské bezpečnostní požadavky, neboť plně vyhovují brazilské bezpečnostní normě NR 12, která je nadstavbou evropských standardů. Naší hlavní předností je výroba speciálních strojů a automatizace lisovacích zařízení. Nabízíme zákaznické hydraulické lisy za překvapivě výhodné ceny. Pro hydrauliku používáme výhradně komponenty předních evropských výrobců.
Malý inzerát
Gelsenkirchen
621 km
Portálový rovnací lis
HidrobrasilRichtpresse
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2021, číslo stroje/vozidla: HB 2022-A-073, lisovací síla: 300 t, Portálová narovnávací lisovací stanice – výrobce Hidrobrasil – portálový lis 300 t – stůl 2 500 × 1 600 mm
Na prodej je výkonný portálový narovnávací lis od firmy Hidrobrasil s lisovací silou 300 t. Stroj disponuje pojezdovou mostovou konstrukcí, bočně posuvným válcem, stabilní rastrovou konstrukcí stolu a je ideální pro přesné rovnačské, montážní a těžké aplikace.
===== Technické údaje a informace =====
Portálová narovnávací lisovací stanice Hidrobrasil – portálový lis 300 t
==== Obecné informace
- Výrobce: Hidrobrasil
- Model: Portálová narovnávací lisovací stanice
- Konstrukce: Portálový/dvoustojanový lis
- Lisovací síla: 300 t (3 000 kN)
- Hmotnost stroje: cca 22 t
- Rozměry (D × Š × V): 4 500 × 2 300 × 3 700 mm
==== Pracovní rozsah
- Rozměr stolu: 2 500 × 1 600 mm
- Volná výška: 700 mm
- Zdvih: 700 mm
- Výška stolu: cca 900 mm
==== Konstrukce & vybavení
- Pojezdový most poháněný pastorky se dvěma převodovými motory
- Válec posuvný do strany pomocí ozubené tyče
- Stůl v rastrové konstrukci
- T-drážky dle přání zákazníka (standard: 22 mm)
- Válec indukčně kalený
- Tělo stroje dvakrát lakované
- Mazání přes mazací hlavice
- Ovládání přes otočné rameno na mostu
- Nastavení tlaku přes monitor (50 – 300 t)
- Ukazatel teploty oleje na nádrži
==== Síly & přesnost
- Volná roztrhová síla: 500 kN
- Přesnost tlaku: ± 5 bar
- Průhyb: ≤ 0,8 mm/m (při 70% zatížení)
- Doba nárůstu tlaku: max. 3 s (ocel na ocel)
==== Rychlosti
- Pracovní rychlost lisu: cca 8 mm/s
- Rychloposuv (zavírání): 17 mm/s
- Rychlost otevření: až 55 mm/s
==== Hydraulika
- Hlavní čerpadlo: Bosch Rexroth, cca 93 l/min
- Provozní tlak: max. 350 bar
- Objem oleje: cca 900 l (HLPD 46)
Bwjdpfx Aqoh Agnujiet
- Okolní teplota: max. 45 °C
- Teplota oleje: max. 55 °C
- Počet válců: 1
==== Elektrika
- Hlavní přívod: 400 V AC
- Řídicí napětí: 24 V DC
- Frekvence: 50 Hz
- Výkon motoru: 22 kW (IE3)
- Celkový příkon: cca 30 kW
==== Další údaje
- Tepelný pracovní rozsah: 80 – 120 °C
- Ovládací strany: 3
- Hladina akustického tlaku: max. 78 dB(A)
- Minimální výška haly: 5 000 mm
====
Narovnávací práce, montáže, těžké aplikace, tváření, ocelové konstrukce, nástrojárna, údržba
Portálový lis, narovnávací lis, dvoustojanový lis, hydraulický lis, průmyslový lis, lis na usazení nástrojů, zkušební lis, tool try-out lis
Hledáte hydraulický lis přizpůsobený Vašemu konkrétnímu použití? Kontaktujte nás pro individuální nabídku. Naše hydraulické lisy jsou vyráběny dle německých a evropských směrnic pro stroje (směrnice 2006/42/ES), podle EC norem a evropských bezpečnostních předpisů. Naše lisy dokonalé splňují i kanadské a evropské bezpečnostní požadavky, protože ve všech bodech odpovídají národní brazilské bezpečnostní směrnici NR 12, která na těchto normách staví. Naší silnou stránkou je výroba speciálních strojů a automatizace lisů. Dodáváme hydraulické lisy na míru za překvapivě příznivé ceny. Pro hydraulické prvky používáme především komponenty od předních evropských výrobců.
Malý inzerát
Švýcarsko
558 km
WAFIOS Fmu1
WAFIOSFmu1
Zavolat
Rok výroby: 2000, stav: připraven k použití (použité), celková hmotnost: 1 400 kg, celková šířka: 1 600 mm, celková výška: 1 650 mm, laserový výkon: 8 000 W, maximální délka produktu: 1 300 mm, počet os: 3, Tento 3osý CNC stroj na navíjení a ohýbání drátu WAFIOS Fmu1 byl vyroben v roce 2000. Je vybaven integrovaným CNC ovládacím panelem s plnohodnotnou fyzickou klávesnicí QWERTY a sekundárním monitorem umístěným nad strojem. Stroj zahrnuje konfiguraci s kruhovým posuvem pro více nástrojů a integrovaný mechanismus podávání s rovnačem drátu. Pokud hledáte vysoce kvalitní ohýbací zařízení, zvažte stroj WAFIOS Fmu1, který máme v nabídce. Pro další podrobnosti nás kontaktujte.
Bedpfx Aszf Ipzeqiowt
- Fáze/zapojení: 3 ~- Napětí: 400 V- Frekvence: 50 Hz- Řídicí napětí: 24 V DC / 230 V AC- Pojistková ochrana (A): 35 A (hlavní) / 25 A- Řídicí rozhraní: Integrovaný CNC ovládací panel s plnohodnotnou fyzickou klávesnicí QWERTY, funkčními klávesami a sekundárním horním displejem.- Součástí dodávky/připojené komponenty: Konfigurace kruhového posuvníku s více nástroji, integrovaný mechanismus podávání s rovnačem drátu, stanice pro přenos/manipulaci s obrobky, ochranný kryt (modrý), kontrolní lupa s osvětlením, stavová světelná věž (červená/zelená)- Použití: Výroba pružin a ohýbaných dílů- Provoz: Automatický programovatelný CNC řídicí systém (7 až 12 os)- Rozsah průměrů drátu: 0,4–1,6 mm- Délka podávání drátu: Volně programovatelná, neomezená- Rychlost podávání: max. 100 m/min- Délka otáčení: max. 68 mm- Zdvih navíjecí a ohýbací jednotky: max. 80 mm- Přesnost programování (osa C posuvu): 0,001 mm- Přesnost programování (osa A otáčení drátu): 0,005°- Přesnost programování (otáčení navíjecí hlavy v ose Y): 0,01°- Přesnost programování (podélný posun navíjecí hlavy v ose Z): 0,001 mm- Přesnost programování (CNC saně): 0,005 mm- Přesnost programování (zvednutý CNC spinner): 0,05°- Pracovní výška: 1200 mm (střed drátu)- Výkon: max. 150 ks/min- Instalovaný výkon: 8 kW- Spotřeba vzduchu: cca 1–8 l/min při tlaku cca 6 bar (v závislosti na příslušenství)- Hladina hluku: cca 70 dB/A- Tolerance jmenovitého provozního napětí: -10 % / +6 %- Provozní teplota okolí: +10 °C až +50 °C- Teplota při přepravě a skladování: -10 °C až +50 °C- Provozní vlhkost: max. 70 % relativní vlhkosti při 25 °C (stříkání není povoleno)- Vlhkost při skladování/přepravě: max. 90 % relativní vlhkosti- Výška s otevřeným krytem: 2500 mm
Malý inzerát
Borken
645 km
Souřadnicový měřicí stroj
HexagonOptiv Performance 442
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Hexagon
Typ: Hexagon Optiv Performance 442
Popis produktu:
3D multisenzorový souřadnicový měřicí stroj Optiv Performance 442 kombinuje optické a dotykové měření v jednom systému.
Systém podporuje multisenzorová měření s vision senzorem, dotykovým senzorem, TTL laserem (měření laserem skrz objektiv) a inovativním chromatičtým bílým světelným senzorem (CWS).
Základní zařízení s vision senzorem lze modulárně rozšířit o všechny dostupné senzory.
Oblasti použití:
٠ Použití na rovném povrchu
٠ Univerzální měření geometrie a analýzy GD&T se standardní přesností
Konstrukce:
» Nízkovibrační žulová konstrukce s pevně uloženým portálem a pohyblivým stolem
» Integrovaný podstavec s volitelnými tlumiči vibrací
٠ Vedení: » Přesné mechanické lineární vedení ve všech osách
٠ Pohony: » DC servomotory, přenos síly přes bezvůlové kuličkové šrouby ve středu hmoty
٠ Délkové měřicí systémy: » Inkrementální měřicí systém
٠ Rozlišení: 0,1 μm
Hexagon Optiv 442 multisenzorová měřicí stanice vybavená kamerou, laserem a dotykovým systémem Renishaw.
· Měřicí rozsah pro jeden senzor: 410x410x200mm
· Rozměry: 1232x910x1663mm
· Hmotnost: cca 940kg
· max. zatížení: skleněná deska 30kg
· Přesnosti: U1=1,9 + L/200; U2=2,4 + L/150; U3=2,9 + L/100 (L= měřená délka v mm)
· max. rychlost pojezdu na osu: 200mm/s
· Kamera s dvoustupňovým zoomem
· Laser
· LED kruhové osvětlení
· Renishaw 6násobný měnič dotykových snímačů
· Renishaw TP200 dotykový snímač
· Monitor provozu
· Vyhodnocovací stanice Windows 7 Ultimate
· Měřicí stroj HEXAGON Optiv 442
Elektrické připojení:
Napětí 115/230 V ± 10 %
Síťová frekvence 50/60 Hz ± 5 %
Příkon 1000 VA
Hmotnost: cca 1100 kg
Stav: použité
Bodpfx Aszgr R Eeqiswt
Rozsah dodávky: (viz obrázek)
(Změny a omyly v technických údajích a specifikacích vyhrazeny!)
Další dotazy rádi zodpovíme telefonicky.
Malý inzerát
Německo
558 km
Muratec MW 40
MuratecMW 40
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 2019, provozní hodiny: 3 818 h, pojezdová dráha osy X: 155 mm, pojezd osy Y: 25 mm, pojezd osy Z: 170 mm, výrobce řídicích jednotek: FANUC, model regulátoru: 32i-TB, počet os: 8, Tento 8s Muratec MW 40 byl vyroben v roce 2019. Má dvouvřetenovou konfiguraci s možností automatického vkládání a vykládání. Stroj obsahuje 2 osy C a 2 osy Y, což poskytuje všestranné možnosti obrábění. S celkem 7 soustružnickými držáky a 6 vyvrtávacími držáky je navržen pro efektivní manipulaci s díly. Pokud chcete získat kvalitní soustružnické a frézovací schopnosti, zvažte soustružnické centrum Muratec MW 40, které máme na prodej. Kontaktujte nás pro další podrobnosti.
• Konfigurace: Dvouvřetenové CNC soustružnické centrum
• Osy C: 2
• Osy Y: 2
• Portálový nakladač: Dvojitý portálový nakladač
• Konfigurace vřetena: Vřeteno s vřetenem: Dvojité vřeteno
• Nástrojové držáky: 7 soustružnických držáků
• Držáky nástrojů: 6 vyvrtávacích držáků
• Stav: Plně funkční
• Soustružnická stanice
• Napětí: 400 V
• Frekvence: 50 Hz
• Označení CE: Ano
• Typ nakladače: Portálový nakladač
• Automatizace: Automatický nakládací a vykládací systém
• Manipulace s díly: Automatický
• Možnost soustružení: Ano
• Možnost vrtání: Ano
• Možnost frézování: Ano
• Možnost závitování: Ano
• Filtrace chladicí kapaliny: Košový filtr
• Transformátor: 16 kVA
• Vstupní napětí transformátoru: 400 V
• Výstupní napětí transformátoru: 200 V
Bwjdpfxezcwiyo Aqist
• Nožní spínače hydraulického sklíčidla: 2
• Monitorovací systém nářadí: Muratec Cutting Monitor
• Systém řízení nástrojů: Počítadlo nástrojů se sesterskou volbou nástrojů
• Interpolace polárních souřadnic: G12.1
• Interpolace válcových souřadnic: G7.1
• Tuhé závitování: Ano
• Chladicí kapalina a vzduch přes vřetena: Ano
• Zdvojená přední vřetena: Ano
• Knihy jsou součástí dodávky (návod k obsluze v němčině)
Volitelné příslušenství:
• Dopravník pro podávání dílů
• Výstupní dopravník dílů
• Dopravník třísek
Technical Specification
Through-spindle Coolant Yes
Counter Spindle Yes
Driven Tools Yes
Malý inzerát
Viersen
659 km
Měřící systém
KeyenceVHX 700F
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Funkčnost: plně funkční, Měřicí mikroskop Keyence VHX 700F ve plně funkčním stavu.
- Základní jednotka VHX 700F
- Stativ VHX-J20
- Objektiv VH-Z20R
- Referenční objekt (kalibrovaná skleněná stupnice)
- Manuál
Kamera
Snímací metoda: Progresivní
Snímací prvek:
1/1,8" CCD snímač s 2,11 miliony pixelů
Bwodpfx Aqjw Ah Axjijt
Celkový počet pixelů: 1688 (H) x 1248 (V)
Efektivní pixely: 1628 (H) x 1236 (V)
Použitelné pixely: 1600 (H) x 1200 (V)
Snímková frekvence: volitelně 15 snímků/s a 28 snímků/s
Rozlišení: 2 miliony pixelů, 1600 (H) x 1200 (V), cca 1000 TV řádků
Zesílení: AUTO, NORMAL, PŘEDEFINOVANÉ
Elektronická závěrka: AUTO, MANUÁLNÍ, VYPNUTO, 1/15, 1/30, 1/60, 1/120, 1/250, 1/500, 1/1000, 1/2000, 1/5000, 1/9000, 1/19000
Supercharge závěrka: 0,2 s až 17 s, nastavitelné po 0,1 s
Vyvážení bílé: Automaticky, Manuálně, Jednotlačítkové nastavení, Přednastavené (2700 K, 3200 K, 5600 K, 9000 K)
Nastavení zadního ohniska: Není nutné
LCD monitor: barevný LCD (TFT) 17"
Velikost zobrazovací plochy: 365,76 (V) x 228,6 (Š) mm
Rozteč pixelů: 0,1905 (V) x 0,1905 (Š) mm
Počet pixelů: 1920 (V) x 1200 (Š) (WUXGA)
Zobrazované barvy: cca 16 770 000 barev
Jas: 270 cd/m² (typicky)
Kontrastní poměr: 450:1 (typicky)
Pozorovací úhel: ±80° (typicky, horizontálně), ±70° (typicky, vertikálně)
Pevný disk
500 GB (včetně 80 GB rezervní paměti)
Přibližně 2,1 milionu snímků (při kompresi obrázku o velikosti 2 MPix) až
téměř 70 000 snímků (nekomprimované obrázky 2 MPix)
Formáty snímků
JPEG/HD Photo (s kompresí), TIFF (bez komprese)
Zobrazitelná velikost obrázku: 1600 (V) x 1200 (Š)
Světelný zdroj: žárovka 12 V, 100 W, halogenová žárovka
Video výstup: výstupní formát DVI-I 1920 x 1200 pixelů
Výstup
Skenovací frekvence
Malý inzerát
Rakousko
558 km
KERN KER60120-KT500 OPF
KERNKER60120-KT500 OPF
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 2022, provozní hodiny: 3 550 h, laserový výkon: 500 W, délka stolu: 3 048 mm, šířka stolu: 1 524 mm, pojezdová dráha osy X: 1 524 mm, pojezd osy Z: 3 048 mm, celková hmotnost: 2 495 kg, celková šířka: 2 083 mm, celková výška: 1 346 mm, maximální délka produktu: 3 988 mm, zatížení stolu: 1 000 kg, počet os: 3, Laserový řezací stroj CO₂ vyrobený v roce 2022. Tento KERN KER60120-KT500 OPF má pracovní plochu 1524 × 3048 mm a maximální výšku obrobku 50 mm. Obsahuje výkonný 500 W CO₂ laser a nabízí různé pracovní stoly pro různé materiály. Pokud chcete získat vysoce kvalitní řezací schopnosti, zvažte stroj KERN KER60120-KT500 OPF, který máme na prodej. Kontaktujte nás pro další podrobnosti týkající se tohoto stroje.
Stroj - JustLaser 15.30L-C500-MC
• Typ stroje: CO₂ Laserový řezací a gravírovací systém
• Konfigurace: Otevřený portálový laserový systém s plochým ložem
• Maximální výška obrobku: 50 mm
• Maximální rychlost gravírování: 3,8 m/s
• Maximální rychlost gravírování (možnost řezání kovů): 8,8 m/s: 3,2 m/s
• Maximální rychlost gravírování (volitelná varianta Z12): 1,5 m/s (maximální rychlost Z12)
• Maximální rychlost řezání: 0,5 m/s
• Motory: Stejnosměrné bezkartáčové servomotory
• Systém snímačů: Inkrementální měřicí systém
• Optický systém: Snímač: 1: Vzduchem čištěný dalekohled, čočky a zrcadla
• Standardní objektiv: 2,5"
• Volitelný objektiv: 5,0"
• Software: Laserový software KCAM
• Interface: G-Code, HPGL, AD-Logic System: G-Code, HPGL, AD-Logic System
• Řídicí deska: Řídicí deska KLCM
• Ovládací prvky operátora: Včetně klávesového spínače, nouzového zastavení, myši, klávesnice, monitoru a PC
• Elektrické napájení: 3 × 400 V (3L + N + PE), 50/60 Hz
• Požadavek na odsávání stolu: 3000 m³/h
• Požadavek na odsávání os: 1500 m³/h
• Maximální tlak vzduchu: 10 bar
• Maximální vstupní tlak: 12 bar
• Maximální průtok vzduchu: 240 l/min
• Velikost připojení: 6 mm
• Hladina hluku: 55 dB
• Certifikace: CE
Bwsdozbub Dspfx Aqist
• Provozní teplota: +15 °C až +25 °C
• Vlhkost: 40-70 % bez kondenzace
• Okolní prostředí: Bezprašné prostředí:
• Aktivní ochrana proti laseru
• Tlakové senzory
• Světelná clona
• Bezpečnostní systém blokování
• Možnost řezání kovů v ceně
• Kapacitní sledovač výšky
• Kovový řezací stůl
• Měděná tryska
• Sada 2,5" čoček
• Kamerový systém k-vision pro tisk a řezání
• Vysoce výkonné turbíny JustAIR (2 × 1500 m³/h)
Laserový zdroj - Kern Laser Systems
• Model: KER50120-4K500 OPP
• Typ laseru: Uzavřený CO₂ laser
• Výkon laseru: 500 W (0,5 kW)
• Vlnová délka laseru: 10,6 µm
• Napájecí napětí: 380-415 VAC
• Fáze: 1: Fázové napětí: 3 fáze (4 vodiče + zem)
• Frekvence: 50/60 Hz
• Maximální velikost pojistky: 40 A
• Proud při plném zatížení: 32,3 A
• Jmenovitá hodnota odpojení: 40 A
• Jmenovitý zkratový proud: 5000 A
• Přerušovací kapacita: 35000 A
• Největší ampérové zatížení: 16 A
• Třída laseru: Třída 4
• Země výroby: USA
Chladicí zařízení - SMC HRS090-AF-40
• Typ chlazení: Vodní chlazení
• Chladicí výkon: 5 kW
• Chladicí médium: CHLADIVO: R410A
• Náplň chladiva: 1,5 kg
• Hmotnost: 136 kg
• Napájecí zdroj: Napájení: 3~ 380-415 V, 50/60 Hz
Malý inzerát
Mitterndorf
233 km
Generátor energie
PramacGPW 60 I Stage 5
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2023, Funkčnost: plně funkční, výrobce motorů: FPT, vstupní frekvence: 50 Hz, Výrobce: PRAMAC
Hladina akustického tlaku na 7 m dB(A): 64
Trvalý výkon: 60,3 kVA / 48,2 kW
Napětí: 230 / 400 V
Frekvence: 50 Hz
Dieselový motor: FPT IVECO F 34 TCA
Výfukový stupeň: STAGE V
Chladicí systém: vodní
Válce: 4 sériové
Objem: 3400 cm³
Sání: Ventilátor: Turbo/NK
Otáčky motoru: 1500 ot/min
Startér: 12V
Řízení motoru: elektronické
Bwsdpfxstq Hccs Aqiot
Recirkulace výfukových plynů, filtr pevných částic, katalyzátor,
Spotřeba při 3/4 zatížení: 8,32 litru
Spotřeba při plném zatížení: 13,99 litru
Generátor: MeccAlte ECP32-2M4 C
Typ: bezkartáčový
Počet pólů: 4
Řízení: elektronické (AVR regulace)
DEEP SEA ACP Digitální řízení
DGUV TYP B
Monitor izolace vyšší úrovně
Zásuvky s Fi typ B
1x 63A 400V /5P
1x 32A 400V /5P
1x 16A 400V /5P
1x Schuko
Rozměry a hmotnost:
Délka: 2 400 mm
Šířka: 1 040 mm
Výška: 1 745 mm
Hmotnost v suchém stavu: 1 250 kg
Palivová nádrž: 209 litrů
Zvuková izolace kapoty: bílá RAL 9016
Hlavní vypínač baterie
Miska na odkapávání oleje
Třícestný palivový ventil
WSP filtr pro oddělování vody od nafty
Držák dokladů
Pozinkovaný základní rám s kapsami pro vysokozdvižný vozík
Malý inzerát
Schweinfurt
379 km
Laserový značkovací stroj
MarkierheldMH-20 DE Industrie 4.0 made in Germany
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, PREMIUM ECO – Model 2025 – mistr značení mezi laserovými popisovači!
Kov – plasty a mnoho dalšího!
• EZCAD 3 (skutečná 64bitová karta) s podporou až 4 os
• Kompatibilní s Windows Professional 64bit
• Profesionální MOPA vláknový laser JPT s výkonem 20 W a až 600 kHz
(volitelně s nastavitelnou šířkou pulzu a až 2000 kHz pro barevné popisování)
• Skenovací jednotka „DigiScan Eco 10“ pro detailní a přesné značení
• Deska s T-drážkami nebo se závitovými otvory pro snadné upevnění a polohování obrobku
• Velké pozorovací okno s certifikovaným sklem → dveře s otevřením 380 mm
• Skenovací plocha cca 100 x 100 mm (volitelně 150/200/300 mm)
• Manuální nastavení výšky s hledáčkem zaostření
• Kryt s ručně ovládanými dveřmi pro jednoduché a bezpečné značení
• Profesionální značení software v češtině
• Podpora čárových a QR kódů
• Funkce sériových čísel
• Dávkové skenování z Excelu, sítě nebo databáze!
• Vyhledávač laserových parametrů pomocí matice dvou parametrů (např. frekvence vs. rychlost, frekvence vs. výkon)
• TCP/IP konektivita. Různé příkazy lze nyní odesílat software přes TCP protokol, což umožňuje jednoduchou integraci externích komponent, např. kamerových systémů rozpoznávání polohy atd.
• Industry 4.0 – prostřednictvím TCP/IP protokolu je kdykoli možné sledovat stav stroje
• Vstupy a výstupy pro automatizaci
• Nový vzhled a ergonomie – moderní design pro přehledné a komfortní ovládání
• 3D náhled při zpracování rotačních os
• Zvýšení výkonu až o 50 % díky 64bitové technologii
• Zlepšená stabilita
• Volitelně řízení až 4 os BEZ přepínání pomocí pluginů
• Volitelné DEEP gravírování (softwarový slicer s ovládáním osy Z)
• Rychlejší gravírování šrafováním díky novým algoritmům
• Nová generace Galvo skenerů (Eco, Hi-Speed & 3D) s duálním laserovým ukazovátkem pro vizuální kontrolu fokusu
• LED osvětlení pracovního prostoru pro perfektní osvětlení
• Možnost připojení externího odsávání
• Tlačítko START a nouzového zastavení na skříni
• Software vhodný pro Windows 10
• USB kabel pro propojení s PC
• Uživatelská příručka a ovládací software v češtině
Nabízíme mimo jiné volitelně:
• Intel I3 nebo I5 s 8 GB RAM a ultra rychlým M.2 SSD diskem
• 23” TFT monitor pro práci bez únavy
Bsdpfx Aqefz D Hisiswt
• Podstavec na kolečkách s prostory pro PC a odsávání
• IPG nebo SPI vláknové laserové zdroje různých výkonů
• Motorické a automatické nastavování výšky
• Vybavení Scanlab
• Odpovídající odsávání
• Automatizace pro zakládání, dopravníky a jiné
• Funkci 3D značení a gravírování
• Automatické zaostření pomocí speciálního laserového senzor
• Rotační jednotky v různých provedeních
• Motorické posuvné stoly v osách X a Y
• Interlock systém pro gravírování BEZ ochranného krytu, pouze s PPE (osobní ochranné prostředky) pro rozměrné kusy
Včetně školení v našem školicím centru Schweinfurt!
Naše gravírovací lasery vyrábíme přímo v našem závodě ve Schweinfurtu! Vaše individuální požadavky rádi splníme – Made in Schweinfurt!
Fotografie mohou obsahovat příplatkové volby!
Jsme váš partner pro laserové gravírovací a značící stroje. Ať už potřebujete manuální nebo automatickou laserovou značicí linku, rádi vám připravíme nabídku.
Malý inzerát
Schweinfurt
379 km
Systém laserového značení hero
Peter Bogacki e.K.MH-20 DE Industrie 4.0 made in Germany
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, PREMIUM Individual 1200mm – Model 2025 – špička mezi laserovými popisovači!
Bwedpog H Tn Iefx Aqiot
Popisuje kovy, plasty a mnoho dalšího!
• EZCAD 3 (skutečná 64bitová karta) až se 4 osami
• Vhodné pro Windows Professional 64bit
• Profesionální MOPA vláknový laser JPT s výkonem 20 W a až 600 kHz
(volitelně s variabilní šířkou pulzu a až 2000 kHz pro barevné žíhání)
• Skenovací jednotka „DigiScan Eco 10“ pro maximální detail a přesnost
• T-drážková deska (volitelně se závitovými otvory) pro snadné upevnění a polohování obrobku
• Velké kontrolní okno s certifikovaným sklem, šířka dveří 2 x 600 mm
• Skenovací plocha cca 150 x 150 mm (volitelně 150/200/300 mm)
• CNC řízené nastavování výšky s hledáním ohniska
• Stacionární skříň, laserová třída 1 s manuálními dveřmi pro bezpečné a snadné značení, konstrukce připravena pro odtah
• Profesionální popisovací software v češtině
• Podpora čárových a QR kódů
• Generování sériových čísel
• Dávkové skenování z Excelu, sítě nebo databází!
• Vyhledávač laserových parametrů přes matici pro 2 parametry (např. frekvence-vs-rychlost, frekvence-vs-výkon)
• TCP/IP konektivita – různé příkazy lze nyní přenášet do softwaru přes TCP protokol (umožňuje snadné propojení s externími zařízeními, např. kamerový systém na sledování polohy)
• Průmysl 4.0 – díky TCP/IP přenosu lze kdykoliv monitorovat stav stroje
• Vstupy a výstupy pro automatizaci
• Nový vzhled a uživatelské rozhraní, přehledný a příjemný design
• 3D náhled při obrábění rotačních os
• Až 50 % vyšší výkon díky 64bit technologii
• Zvýšená stabilita
• Volitelně až 4-osé řízení BEZ přepínání pomocí pluginů
• Volitelné hluboké gravírování (software s podporou řízení osy Z)
• Nové algoritmy zvyšují rychlost gravírování šrafováním
• Nová generace galvo hlav (Eco, Hi-Speed & 3D) se dvěma laserovými pointery pro vizuální kontrolu ohniska
• LED osvětlení pracovního prostoru (vyrobeno v Německu)
• Možnost připojení externího odsávání
• Startovací tlačítko a nouzové vypnutí na krytu
• Software vhodný pro Windows 10
• USB kabel pro propojení s počítačem
• Intel I3 nebo I5 s 8 GB RAM a rychlým M.2 SSD diskem
• 23” TFT monitor pro pohodlnou práci
• Uživatelský manuál a ovládací software v češtině
Volitelná výbava:
⇒ IPG nebo SPI vláknové lasery s různými výkony
⇒ Motorické a automatické nastavování výšky
⇒ Scanlab vybavení
⇒ Vhodné odsávání
⇒ Automatizace pro zakládání dílů, dopravníky a další!
⇒ 3D značení a gravírování
⇒ Automatické nastavování ohniska pomocí speciálního laserového senzoru
⇒ Rotační zařízení v různých provedeních
⇒ Motorizované pojezdy X a Y
⇒ Interlock systém pro značení BEZ ochranného krytu pouze s OSV (osobní ochranné vybavení) – pro velkorozměrné díly
Včetně školení v našem tréninkovém centru ve Schweinfurtu!
Naše gravírovací lasery jsou vyráběny v našem závodě ve Schweinfurtu – individuální úpravy kdykoliv možné! ⇒ Vyrobeno ve Schweinfurtu!
Fotografie mohou zobrazovat volitelné příslušenství.
Jsme váš partner pro laserové gravírovací a popisovací stroje – ruční i automatizované. Rádi připravíme individuální nabídku.
Malý inzerát
Strassberg
499 km
Laserový řezací systém
DNE - member of Bystronic groupD-Soar Plus 2040 - 12000 Watt
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Výkon laseru: 12 000 W
Pracovní rozsah laseru: 4000 x 2000 x 270 mm
Polohovací rychlost X/Y/Z: 200 m/min
Současně: 280 m/min
Max. hmotnost obrobku: 3 000 kg
Max. tloušťka konstrukční oceli: 30 mm
Max. tloušťka nerezové oceli: 30 mm
Max. tloušťka hliníku: 25 mm
Max. tloušťka mědi: 10 mm
Max. tloušťka mosazi: 20 mm
Délka: 12 500 mm
Šířka: 3 650 mm
Výška: 2 620 mm
Hmotnost stroje: 18 000 kg
Standardní vybavení
Hlavní komponenty
1. Laserový zdroj D-Soar (_CE & UL), vláknový laser Raycus
2. Řezací hlava Bystronic DNE Copyright
3. Řídicí software pro řezání: Hypcut FSCUT 8000C s bus řízením
4. Hřeben a převod (osa X & Y): M3 od společnosti Herion
5. Výměnný stůl: paralelní dvouúrovňový výměnný stůl
6. Kuličkový šroub: TBI (Taiwan)
7. Lineární vedení: Won (Jižní Korea)
8. Převodovka: Neugart (Německo)
9. Servo pohon a motor: Inovance nebo Schneider
10. Tělo stroje: svařovaná konstrukce
11. PC: „I7_CPU 8GB 120GB 10kW“
12. Monitor: kapacitní dotyková obrazovka 21,5" XC-2209CMDR
13. Proporcionální ventil: Felton pro nízký tlak, 10 kW
14. PLC hardware: Schneider
15. Elektromagnetický ventil: vysoký tlak CEME, nízký tlak Airtac
16. Portál: řezací most z leteckého hliníku, lité ocelí
17. Chladicí jednotka: S&A na míru
18. Elektrický rozvaděč: samostatný ovládací panel (Bystronic DNE Copyright)
Bwsdpfjv Uz Tiex Aqiot
Elektrické připojení (stroj včetně laseru a chladiče):
Síťové napětí dodané provozovatelem sítě musí odpovídat požadavkům EN 50160 a IEC 60364-1. Stabilní napětí je nezbytné pro stálý výkon. V napájecí síti nesmí být napěťové výkyvy v rámci tolerance sítě, například způsobené bodovým svařováním. Pokud takové napájení nelze na místě instalace zajistit, musí být zařízení vybaveno transformátorem a/nebo stabilizátorem napětí.
Napájení stroje včetně laseru: 3 fáze & PE
Napájecí systém: TN
Hlavní frekvence: 50/60 Hz
Síťové napětí: 3 x 380 V
Max. přípustná odchylka napětí při 50 Hz: +/-10 %
Max. přípustná odchylka napětí při 60 Hz: +6/-13 %
Jištění: 150 AT
Stroj: 9 kW
Hydraulický výměnný stůl: 15 kW
Odsávání: 7,5 kW
Rezonátor: 36 kW
Chladič: 15 kW
Příkon, výrobní podnik*: 80,5 kW
cos(φ): 0,83
Průměrný příkon: 30,75 kW
* Hodnoty platí při plném laserovém výkonu a okolní teplotě 20 °C. Tyto hodnoty jsou kalkulovány pro průměrný mix materiálu.
Stlačený vzduch (stroj, laserový zdroj, chladicí jednotka, odsávání):
Kvalita stlačeného vzduchu dle normy ISO 8573-1:2001. Pro eliminaci rizika kontaminace kompresorem je nezbytný bezolejový šroubový kompresor s následnou úpravou vzduchu (sušička vzduchu).
Min. přetlak u napájecí jednotky: 20 bar
Maximální spotřeba: 1,05 m³/min
Maximální teplota stlačeného vzduchu na vstupu do údržbové jednotky: 43 °C
Malý inzerát
Rakousko
558 km
DMG MORI NHX 5000
DMG MORINHX 5000
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 2017, provozní hodiny: 15 208 h, pojezdová dráha osy X: 730 mm, pojezd osy Y: 730 mm, pojezd osy Z: 880 mm, celková hmotnost: 12 000 kg, maximální otáčky vřetene: 15 000 ot./min, výkon vřetenového motoru: 21 000 W, počet os: 4, Tento čtyřosý stroj DMG MORI NHX 5000 byl vyroben v roce 2017. Má maximální otáčky vřetena 15 000 ot/min a zdvih 730 mm v osách X a Y a zdvih v ose Z 880 mm. Stroj obsahuje robustní paletu o rozměrech 500 x 500 mm a kapacitu 40 nástrojů. Pokud chcete získat vysoce kvalitní obráběcí schopnosti, zvažte horizontální obráběcí centrum DMG MORI NHX 5000, které máme na prodej. Kontaktujte nás pro další podrobnosti.
• Krouticí moment vřetena: 111 Nm (průběžně 85 Nm)
• Držák nástroje: BT40
• Kapacita nástroje: 40 nástrojů (volitelný zásobník 60 nástrojů)
• Rychlý posuv (X/Y/Z): 60 m/min
• Zrychlení (X/Y/Z): 1G
• Velikost palety: 500 x 500 mm
• Počet palet: 2
• Automatická rotační výměna palet: 2 stanice
• NC osa stolu B: přímý pohon, indexace 0,001°, max. otáčky 100 ot/min.
• Maximální zatížení palety: standardně 500 kg (volitelně 700 kg)
• Přímý systém měření polohy; standardně lineární stupnice
• Řídicí systém: CELOS Siemens 840D sl s 21,5" multidotykovým displejem ERGOline.
• Elektronické ruční kolečko: Siemens
• Příprava chladicí kapaliny přes vřeteno až do 70 barů
• Sonda Renishaw OMP60
• Systém detekce zlomení nástroje
• Signální lampa stavu stroje
• Vodní glykolová chladicí jednotka vřetena
• Cyklus ladění aplikací (ATC)
• Lože stroje: Tříbodová podpěra
• Připojení k napájení: L1 L2 L3 N PE
• Připojené zatížení: 46 kVA
• Maximální vstupní proud: 67 A
• Pojistkové jištění: 125 A
Bwodpfx Asyt Hwzoqiot
• Zkratový proud: 1,25 kA
• Maximální napájecí napětí: 4,0 kV
• Napájecí napětí: 400 V ±10 %
• Frekvence: 50 Hz
• Řídicí napětí: 10 Hz: AC 230 V / DC 24 V
• Provozní doba: 27 715 h
• Počet hodin na vřetenu: 15,208 h
Přídavné vybavení
• Knoll KF110/700
• Monitor průtoku Knoll
• Vysokotlaký systém chladicí kapaliny
• 2x upínací věže (250 x 250 x 650 mm) TRIAG včetně příslušenství
• 95x držáky nástrojů HSK63 (různá upínací zařízení)
Technical Specification
Taper Size BT 40
Malý inzerát
Wiesbaden
512 km
Gravírovací stroj
SK LASER GmbHF20iW1 – Workstation XXL mit Schiebed
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Funkčnost: plně funkční, délka hřídele: 1 070 mm, hmotnost obrobku (max.): 350 kg, vstupní napětí: 230 V, typ vstupního proudu: Klimatizace, laserový výkon: 20 W, typ chlazení: vzduch, celková šířka: 1 200 mm, celková výška: 1 800 mm, celková délka: 940 mm, pracovní rozsah: 175 mm, typ nastavení výšky: elektrický, šířka dveřního otvoru: 1 100 mm, výška otvoru dveří: 700 mm, délka skenovací oblasti: 175 mm, šířka oblasti skenování: 175 mm, pojezd osy Z: 400 mm, délka stolu: 710 mm, šířka stolu: 400 mm, vlnová délka laseru: 1 070 nm, okolní teplota (min.): 15 °C, okolní teplota (max.): 35 °C, vstupní frekvence: 50 Hz, průměr odsávací trysky: 50 mm, pracovní šířka: 175 mm, Vybavení: kabina, Třída laserového zabezpečení 1 · Vyrobeno v Německu · NOVÉ
Záruka 12 měsíců
Systém a pracovní stanice:
- Kombinované sedací/stojící pracoviště, hliníkové šasi
- Plně prosklené pravé přední dveře, bezpečnostní sklo LK 1
- Jasné pracovní osvětlení, sací hrdlo DN50
- Standardní rozměry: V 1760 × Š 920 × H 940 mm
- Pracovní stanice XXL Š 1200 × V 1800 × H 940 mm, posuvná střecha pro nakládání jeřábem, max. 350 kg
- Posuvné dveře manuální, otevření cca 1100 × 700 mm
- Bezpečnostní výbava: nouzové zastavení, 2kanálový mezizámek, Performance Level 4
- Osa Z elektrická, pojezd 400 mm, ohnisková vzdálenost dle objektivu
Laser:
- IPG Ytterbiový vláknový laser
- Výstupní výkon 20 W, pulzní energie 1,0 mJ
- Vlnová délka 1060–1070 nm, délka pulzu 100 ns
- Pulzní frekvence 20–80 kHz, chlazení vzduchem, příkon < 400 W
- Kvalita paprsku M² < 1,2
- Pilotní laser + 2 distanční lasery, osa Y manuálně nastavitelná
Skenner a řízení:
- F-Theta objektiv F = 254 mm, popisovací pole 175 × 175 mm
- Windows 11 Pro, SSD disk, 23'' monitor, klávesnice a myš
- Rozhraní: RS232, Ethernet, USB
- SK CONTROL software pro texty, loga, QR/Datamatrix kódy, čárové kódy
Pracovní prostor a bezpečnost:
- Magnetická pozice na nerezové platformě 710 × 400 mm, děrovací rastr 25 mm
- Provozní podmínky: 230 V / 50 Hz, 15–35 °C
Bedpfx Aqjyipxaeijwt
Malý inzerát
Wiesbaden
512 km
Gravírovací stroj
SK LASER GmbHFaserlaser 20W MOPA F20iMW1
Zavolat
Stav: jako nový (vystavovací stroj), Rok výroby: 2025, Funkčnost: plně funkční, číslo stroje/vozidla: F20iMW1 Faserlaser, hmotnost obrobku (max.): 50 kg, laserový výkon: 20 W, typ chlazení: vzduch, celková šířka: 920 mm, celková výška: 1 760 mm, celková délka: 940 mm, celková hmotnost: 250 kg, doba záruky: 6 měsíce, typ nastavení výšky: elektrický, šířka oblasti skenování: 175 mm, délka stolu: 710 mm, šířka stolu: 400 mm, vlnová délka laseru: 1 064 nm, Vybavení: kabina, Použitý vláknový laserový systém pro profesionální popisování, značení a gravírování kovů a plastů. Průmyslová kvalita, laserová třída 1, v souladu s CE, vyrobeno v Německu.
Technické údaje
- Laserový zdroj: IPG Ytterbiový vláknový laser (MOPA)
- Výkon: 20 W
- Vlnová délka: 1064 nm
- Frekvence pulzů: 20–200 kHz
- Kvalita paprsku: M² < 1,6
- Napájení: 230 V / 50 Hz
Skenovací jednotka & optika
- X-Y Galvo skener pro 1064 nm
- F-Theta objektiv f = 254 mm
- Popisovací pole: cca 175 × 175 mm
- Pilotní laser (červený) + 2 vzdálenostní lasery pro nastavení ohniska
Stroj & pracovní prostor
- Uzavřená pracovní stanice laserové třídy 1
- Kombinované pracoviště pro sezení/stání
- Motorická Z-osa (400 mm hrubá)
- Pracovní deska z nerezové oceli s rastrem děr 25 mm
- Sací přípojka DN50 (odsávání není součástí dodávky)
Řízení & software
- Průmyslový PC
- SK CONTROL popisovací software (texty, loga, QR kódy, variabilní data)
Bodpfx Aqsyctfdeiswt
- Ethernet, USB, RS232, Start/Stop pro odsávání
- 23" monitor, klávesnice & myš
Dodávka & bezpečnost
- Kompletní stroj s hliníkovým krytem
- Nouzové vypnutí, hlavní vypínač, stavové kontrolky
- Schémata zapojení & uživatelský manuál
- CE, ověřeno TÜV
- Laserová třída 1
Malý inzerát
Wiesbaden
512 km
Gravírovací stroj
SK LASER GmbHF50iW1 50 W Faserlaser – Workstation 1,
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Funkčnost: plně funkční, délka hřídele: 1 070 mm, hmotnost obrobku (max.): 150 kg, vstupní napětí: 230 V, typ vstupního proudu: Klimatizace, laserový výkon: 50 W, typ chlazení: vzduch, pracovní rozsah: 175 mm, typ nastavení výšky: elektrický, délka skenovací oblasti: 175 mm, šířka oblasti skenování: 175 mm, výška stolu: 710 mm, délka stolu: 710 mm, šířka stolu: 400 mm, vlnová délka laseru: 1 070 nm, okolní teplota (min.): 15 °C, okolní teplota (max.): 35 °C, vstupní frekvence: 50 Hz, průměr odsávací trysky: 50 mm, pracovní šířka: 110 mm, Vybavení: kabina, IPG zdroj paprsku – Laserová třída 1 · Vyrobeno v Německu
Pracovní stanice – těžké provedení:
- Sezení/stání, hliníkové opláštění, plně zakrytovaná
- Přední dvířka s laserově ochranným sklem, jasné pracovní osvětlení
Bwjdpeyim S Ijfx Aqijt
- Pracovní plošina z nerezové oceli, děrovaný rastr 25 mm (710 × 400 mm)
- Zásuvka posuvná manuálně, precizní vedení, zatížení do 150 kg
- Nasávací hrdlo DN50, motorická os Z (zdvih 500 mm)
- Propojka, nouzové zastavení, bezpečnostní relé úroveň Performance Level 4
Vláknový laser:
- Diodově čerpaný Ytterbiový vláknový laser, 50 W
- Impulsní energie: 1,0 mJ, délka pulzu 100 ns
- Vlnová délka: 1060–1070 nm, opakovací frekvence 20–200 kHz
- Kvalita paprsku M² < 1,2
- Chlazení vzduchem, spotřeba < 400 W
- Pilotní laser + 2 distanční lasery (laserová třída 2)
Skenner & optika:
- F-Theta objektiv F = 160 mm (popisovací pole 110 × 110 mm)
- Volitelně: F = 254 mm, pracovní rozsah až po výšku stolu
- X-Y Galvo skener pro 1064 nm
- Maximální rychlost skenování 4 m/s
Řízení & software:
- Průmyslové PC, Windows 11
- Monitor, klávesnice & myš, držák monitoru
- KOLLTRONIC popisovací software: texty, loga, QR-/Datamatrix, čárové kódy
- Maticová funkce pro vícenásobné zpracování
- Snadné polohování, zaostřování, návrhování, práce, označování
Příslušenství:
- Jednotka pro kruhové gravírování válcových dílů do Ø 60 mm
- Ovladač & upgrade softwaru v ceně
Provozní podmínky:
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Provozní teplota: 15–35 °C
Stav:
- Nový stroj
- CE shoda
- Vyrobeno v Německu
Malý inzerát
Wiesbaden
512 km
Gravírovací stroj
SK LASER GmbHF20iW1 – 20 W Faserlaser mit elektrische
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Funkčnost: plně funkční, délka hřídele: 1 070 mm, vstupní napětí: 230 V, typ vstupního proudu: Klimatizace, laserový výkon: 20 W, typ chlazení: vzduch, celková šířka: 920 mm, celková výška: 940 mm, celková délka: 1 760 mm, šířka dveřního otvoru: 670 mm, výška otvoru dveří: 500 mm, délka skenovací oblasti: 175 mm, šířka oblasti skenování: 175 mm, pojezd osy Z: 400 mm, výška stolu: 710 mm, délka stolu: 710 mm, šířka stolu: 400 mm, požadovaná šířka: 920 mm, potřebná výška: 940 mm, vlnová délka laseru: 1 070 nm, požadavek na délku prostoru: 1 760 mm, okolní teplota (min.): 15 °C, okolní teplota (max.): 35 °C, vstupní frekvence: 50 Hz, průměr odsávací trysky: 50 mm, pracovní šířka: 175 mm, Vybavení: kabina, Vláknový laserový systém pro profesionální popisování a gravírování kovů a plastů.
Se SK-LASER Workstation, laserová třída 1 s automatickými zvedacími dveřmi.
Laserová třída 1 · CE · Vyrobeno v Německu
Systém & zvedací dveře:
- Kompletní systém: IPG vláknový laser + pracovní stanice + elektrické zvedací dveře
Pracovní postup:
- Start → dveře se zavřou → laserový proces → dveře se automaticky otevřou
- Otevření dveří cca V 500 × Š 670 mm
- Ochrana proti zásahu pomocí bezpečnostního řízení
Laser – IPG (Vyrobeno v Německu):
- Výkon: 20 W
- Impulsní energie 1,0 mJ
- Délka pulzu 100 ns
- Frekvence 20–80 kHz
- Vlnová délka 1060–1070 nm
- Kvalita paprsku M² < 1,2
- Chlazení vzduchem, < 400 W
Optika & skener:
- F-Theta f = 254 mm
- Popisovací pole 175 × 175 mm
- Pilotní laser + 2 distanční lasery
- Ručně posuvná laserová hlava (Y)
Řízení:
- Windows 11 Pro, SSD, 23" monitor
- Rozhraní: Ethernet / USB / RS232
Bwodpfsyimpasx Aqist
- SK CONTROL: texty, loga, QR kódy, variabilní data, správa parametrů
Pracovní stanice 1 – laserová třída 1:
- Pracoviště na sezení/stání, hliníkové pouzdro
- Pracovní plocha 710 × 400 mm, děrovaná rastr 25 mm
- Rozměry 1760 × 920 × 940 mm
Motorická osa Z (400 mm)
- Sací hrdlo DN50
- Bezpečnost (PL4)
- Nouzové vypnutí
- 2kanálový interlock
Bezpečnostní relé
- Zadní servisní dveře (při otevření laserová třída 4)
Provoz:
230 V / 50 Hz
15–35 °C
Stav:
- Nový stroj
- CE · Vyrobeno v Německu
Malý inzerát
Wiesbaden
512 km
Gravírovací stroj
SK LASER GmbHUV-Faserlaser 355nm, 6 W – NEU
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Funkčnost: plně funkční, délka hřídele: 355 mm, vstupní napětí: 230 V, typ vstupního proudu: Klimatizace, laserový výkon: 6 W, typ chlazení: vzduch, celková šířka: 920 mm, celková výška: 1 760 mm, celková délka: 940 mm, typ nastavení výšky: elektrický, délka skenovací oblasti: 110 mm, šířka oblasti skenování: 110 mm, pojezd osy Z: 500 mm, délka stolu: 710 mm, šířka stolu: 400 mm, vlnová délka laseru: 355 nm, okolní teplota (min.): 15 °C, okolní teplota (max.): 35 °C, vstupní frekvence: 50 Hz, průměr odsávací trysky: 50 mm, pracovní šířka: 110 mm, Vybavení: kabina, UV-vláknový laser 355 nm, 6 W – NOVÝ, SK LASER KOLLTRONIC s pracovní stanicí, Vyrobeno v Německu
Zdroj paprsku IPG – Vyrobeno v Německu
Laserová třída ochrany 1
Pracovní stanice:
- Kombinované pracoviště pro sezení/stání s ergonomickým prostorem pro nohy
- Konstrukce z hliníkových profilů, kompletně opláštěná
- Přední dveře s laserově ochranným sklem pro volný výhled
- Světlé osvětlení pracovního prostoru
- Rozměry: V 1760 × Š 920 × H 940 mm
- Pracovní plošina: nerezová deska s děrovanou mřížkou 25 mm (710 × 400 mm)
- Zadní servisní dveře, přišroubované pro snadné vkládání dílů
- Motorická Z-osa: pojezd 500 mm (ohniště dle použité čočky)
- Odsávací hrdlo DN50 (odsávání volitelné)
- Bezpečnost (PL4)
- Nouzové zastavení
- Interlock se 2 standardními relé
- Bezpečnostní relé pro kontrolu otevření dveří
UV-vláknový laser:
- Vlnová délka: 355 nm
- Výkon: 6 W 40 kHz
- Energie pulsu: 20 µJ
- Frekvence pulzu: 10–300 kHz
- Chlazení vzduchem
- Pilotní laser červené světlo + 2 distanční lasery pro nastavení ohniska (laserová třída 2)
- Laserová hlava manuálně posuvná v ose Y
Skenner & optika
- F-Theta objektiv F = 160 mm, antireflexní ochranné sklo
- Popisovací pole: 110 × 110 mm
Bedpfxjyiz Dzs Aqijwt
Ovládání:
- Windows 11
- 19" TFT monitor, klávesnice, myš
- Rozhraní: RS232 / Ethernet / USB
- KOLLTRONIC popisovací software: texty, loga, QR/datamatrix, čárové kódy
Provoz:
- 230 V / 50 Hz
- 15–35 °C
Stav:
- Nový stroj
- CE shoda · Vyrobeno v Německu
Aukce
Aukce ukončena
Nordrhein-Westfalen
629 km
Centrum zpracování plechu
SALVAGNINIP4X 2516
Stav: nezkontrolováno (použité), Rok výroby: 2008, provozní hodiny: 32 164 h, Funkčnost: nezkoušeno, číslo stroje/vozidla: 3201250, max. tloušťka ocelového plechu: 2 mm, max. tloušťka hliníkového plechu: 3 mm, délka obrobku (max.): 2 695 mm, max. šířka obrobku: 1 524 mm, Žádná minimální cena – prodej zaručen nejvyšší nabídce!
Podání nabídky zavazuje k včasnému odběru stroje mezi 23.03.2026 a 27.03.2026!
Stroj je vybaven také funkcí stříhání (viz fotografie)!
TECHNICKÉ ÚDAJE
Max. pevnost v tahu nerez: 600 N/mm²
Tloušťka plechu nerez: 0,5 mm – 1,25 mm
Typická tloušťka plechu nerez: 1,0 mm
Max. pevnost v tahu ocel: 410 N/mm²
Tloušťka plechu ocel: 0,5 mm – 2,0 mm
Typická tloušťka plechu ocel: 1,5 mm
Max. pevnost v tahu hliník: 265 N/mm²
Tloušťka plechu hliník: 0,5 mm – 3,0 mm
Typická tloušťka plechu hliník: 1,5 mm
Rozměry plechů
Délka: 405 mm – 2.695 mm
Šířka: 190 mm – 1.524 mm
Max. úhlopříčka: 2.800 mm
Max. středové měření: 2.500 mm
TECHNICKÉ ÚDAJE STROJE
Hydraulická jednotka
Objem oleje – základní stroj: cca 500 dm³
Objem oleje – nůžkový zvedací stůl: cca 20 dm³
Chladicí systém (uzavřený)
Chladicí agregát R81: cca 175 litrů
Chladicí agregát R101: cca 260 litrů
Přípojky
Síťové napětí: 400 V
Frekvence: 50/60 Hz
Průřez vodiče: 4 × 25 mm²
Předjištění: 80 A
Průměrný proud: 42 A
Příkon: 24 kW
Řídicí napětí: 24 V AC/DC
Průmyslový PC / monitor / síťové zdroje: 220 V AC
Otevřený chladicí systém
Spotřeba chladicí vody: cca 2,0 m³/h
Max. vstupní teplota: 20 °C
Stlačený vzduch
Požadovaný tlak: 6 – 12 bar
Max. spotřeba vzduchu při 6 barech: cca 2.275 Nl/min
Rozměry & hmotnost
Bwedsycqucjpfx Aqiot
Potřebná plocha (D × Š × V): cca 18.000 × 11.500 × 3.500 mm
Přepravní šířka: pravděpodobně do 3.000 mm
Celková hmotnost (bez olejové náplně): cca 27.760 kg
Nejtěžší komponent (ohraňovací stroj): cca 20.040 kg
Provozní hodiny: 32.164 h
Robot
Výrobce: KUKA
Typ: KR 150 L110-2 2000
Rok výroby: 2008
Hmotnost: 1.285 kg
Poznámka: Robot je upraven pro použití s magnetickým manipulátorem
DODÁVKA OBSAHUJE
existující manuály
různé náhradní díly v dřevěných bednách
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Werktuigen

Malý inzerát
Ennepetal
599 km
Výrobní lis
HidralmacViersäulenpresse
Zavolat
Stav: použitý, číslo stroje/vozidla: 4396, lisovací síla: 200 t, tlak: 200 t vzdálenost mezi sloupy: zdvih 1200x1000 mm: 600 mm celkový příkon: 32,5 kW hmotnost stroje ca.:20,5 t zpětný tlak: 20 t: 1 Napětí Stück: 400 V frekvence: 50 Hz : 24 V: Rexroth / Bosch denní doba: 800 mm pracovní plocha: 1200x1000 mm: 1200x1000 mm pracovní výška max.: 1100 mm: 170 mm / sek. : 150 mm / sek. : 15 mm / sek. množství oleje: 500 l: 220 V paměť: 200 Program: 20-200 über Monitor t: 5-170 mm / s. : 0-10 s: 2-10 mm / s: 750x950 mm: 300 mm: 5-50 t: 2-80 mm / s: 1000 kg
Bodpfxofxyh Aj Aqiowt
Malý inzerát
Hamburg
562 km
Stroj na balení čaje
AMTECDC-TB M
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Automatický balicí stroj pro plnění a balení čaje do dvoukomorových čajových sáčků. Včetně dávkovače objemu a etiketovacího systému pro aplikaci nitě s etiketou. Popisování se provádí na obou stranách (nit na etiketě a sáček na nitě) pomocí spony. Formování dvoukomorového vaku zatavením za studena. Zařízení pro výdej skupinových sáčků. Ovládání PLC, ovládání přes dotykový monitor. - Specifikace: max. frekvence cyklů stroje při volnoběhu: 130 cyklů za minutu; Objem dávkování: max. 10 cm³ (nastavitelný); Kapacita zásobníku: 13 dm³; Přesnost: ±5 %; Rozměry čajového sáčku dxš: 40x60 / 45x60mm; Šířka role materiál čajového sáčku: 94 / 103 mm; vhodný materiál čajového sáčku: 12,5 g/m², za studena uzavíratelné; Štítek (DxŠ): 28x32mm; Délka závitu: 148mm (±5mm); Průměr materiálu kovová spona: 0,5mm; Napájení: 220/380V; Příkon: 10kW; potřebný stlačený vzduch: 0,6 MPa; Spotřeba stlačeného vzduchu: 300l/min; Rozměry stroje DxŠxV: 3500x1500x2400mm; Hmotnost: 4250 kg.
Bsdpfjv Nlhgox Aqiewt
Vezměte prosím na vědomí, že naše nové ceny jsou často nižší než obvyklé ceny použitých. Stačí se zeptat a sdělit nám svůj úkol v oblasti balení. - Obvykle je okamžitě k dispozici 30-50 různých nových strojů ze skladu. Navíc máme velmi krátké dodací lhůty cca 3 týdny u strojů, které jsou vyráběny podle požadavků zákazníka. - Všechny stroje jsou k dispozici s plnou zárukou.
Malý inzerát
Hamburg
562 km
Stroj na balení čaje
AMTECTB-3S L HS
Zavolat
Rok výroby: 2025, stav: nový, Automatický balicí stroj pro plnění a balení čaje do jednokomorových čajových sáčků s následným balením do 3hranných uzavřených sáčků. Včetně dávkovače objemu a etiketovacího systému pro aplikaci nitě s etiketou. Popisování se provádí na obou stranách (nit na etiketě a sáček na nitě) tepelným zatavením. Zařízení pro výdej skupinových sáčků. Ovládání PLC, ovládání přes dotykový monitor. - Specifikace: max. frekvence cyklů stroje při volnoběhu: 115 cyklů za minutu; Dávkovací objem: max. 10 cm³; Rozměry čajového sáčku dxš: 65x62,5mm; Materiál čajového sáčku šířka role: 125 mm (volitelně 140 mm); vhodný materiál čajového sáčku: 16,5-21 g/m², tepelně svařitelný na jedné straně; Rozměry 3hranný sáček na těsnění: DxŠ: 82x75mm; Materiál 3-hranný těsnící sáček: teplem svařitelné monofilmy nebo laminovaná kompozitní fólie; Štítek (DxŠ): 26x24mm; Délka závitu: 220mm; Napájení: 220/380V; Příkon: 3kW; potřebný stlačený vzduch: 0,6 MPa; Spotřeba stlačeného vzduchu: 100-300l/min; Rozměry stroje DxŠxV: 2840x1222x2250mm; Hmotnost: 1410 kg.
Bwsdpfxov Nm Sto Aqiet
Malý inzerát
Hamburg
562 km
Stroj na balení čaje
AMTECTB-3S XL
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Automatický balicí stroj pro plnění a balení čaje do jednokomorových čajových sáčků s následným balením do 3hranných uzavřených sáčků. Včetně dávkovače objemu. Ovládání PLC, ovládání přes dotykový monitor. Zařízení pro výdej skupinových sáčků. - Specifikace: max. frekvence cyklů stroje při volnoběhu: 105 cyklů za minutu; Dávkovací objem: max. 20 cm³; Rozměry čajového sáčku dxš: 75x75mm; Kapacita čajového sáčku: 5-8g; Materiál čajového sáčku šířka role: 155mm; vhodný materiál čajového sáčku: 16,5-21 g/m², tepelně svařitelný na jedné straně; Rozměry 3hranný sáček na těsnění: DxŠ: 82x75mm; Materiál 3-hranný těsnící sáček: teplem svařitelné monofilmy nebo laminovaná kompozitní fólie; Napájení: 220/380V; Příkon: 3kW; potřebný stlačený vzduch: 0,6 MPa; Spotřeba stlačeného vzduchu: 100-300l/min; Rozměry stroje DxŠxV: 2800x1310x2250mm; Hmotnost: 1410 kg.
Bwjdsv Nm S Hepfx Aqist
Usnadňujeme vám hledání: "monitor frekvence"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.

Informujte se nyní
+49 201 857 861 80
+49 201 857 861 80
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc













































































































































































































































