Technické údaje:
>> Rok výroby 1986
>> výrobní číslo 759
Rozsah upínání :
>> Upínací plocha nástrojového suportu 500 x 180 mm
>> Maximální průměr nástroje mezi středy Průměr nástroje mezi středy 130 mm
>> Max. Max. průměr nástroje s letmým upnutím v univerzální dělicí hlavě 620 mm
>> Max. Max. délka nástroje mezi středy 270 mm
>> Stojan stroje s T-drážkou 12mm
>> Brusná hlava s T-drážkou, nástrojový suport a příslušenství 8mm
Rozsah pohybu:
Gbodpfxeqd N S Do Agxel
>> Pracovní dráhy
Brusný zdvih 190 mm
Brusný zdvih pro vířivé broušení 190 mm
Křížové nastavení posuvu nástroje 100 mm
Svislé nastavení brusné hlavy 325 mm
Podélné nastavení brusného vřetena 5mm
>> Hrubý seřizovací chod
Nosič nástrojů 220 mm
Nosič brusné hlavy 800 mm
Univerzální dělící hlava na posuvu nástroje 330mm
>> Úhel natočení
Podpěra brusné hlavy 360 stupňů
Brusná hlava 360 stupňů
Nosič nástrojů 360 stupňů
Brusné vřeteno:
Třífázový hnací motor 1,1 kW při 2800 ot/min.
Plynulá regulace otáček vřetena 2000 až 12000 ot/min.
Max. Průměr brusného kotouče 125 mm
Max. Průměr řezného kotouče 200 mm
Rozměry
Hmotnost 520 kg
Rozměry ( hloubka x šířka x výška ) 800 x 1100 x 1760 mm
Potřeba místa ( včetně provozu ) 2,5 x 2,3 m
Příslušenství a vybavení:
1 skříňka na nářadí s následujícím obsahem:
>> Univerzální dělicí hlava SK40
>> Brousicí zařízení na krouhání a odlehčování
>> Bruska SK40 pro broušení rádiusů
>> koník
>> Výkyvný opěrný prst
>> Strojní svěrák
>> Držáky nástrojů Sk 40
>> Měřící držák
>> Mezipoloha
>> Nastavovací měřidlo
>> Opěrný prst pro rádiusovou frézu
>> Podpěry zubů
>> Vyměřovací centrum
>> Ochranné kryty
>> 1 sada upínacích kleštin jako nová od 1 do 17,5 mm s nárůstem o 0,5 mm
>> Držáky brusných kotoučů
>> různé brusné kotouče
>> dělicí kotouče
>> odsávací jednotka s odsavačem
>> různé držáky a mnoho dalšího (jak je uvedeno na obrázcích)
O stroji :
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Technické údaje:
>> Rok výroby 1986
>> výrobní číslo 759
Rozsah upínání :
Rozsah pohybu:
Gbodpfxeqd N S Do Agxel
>> Pracovní dráhy
Brusný zdvih 190 mm
>> Hrubý seřizovací chod
Nosič nástrojů 220 mm
Nosič brusné hlavy 800 mm
>> Úhel natočení
Brusná hlava 360 stupňů
Nosič nástrojů 360 stupňů
Brusné vřeteno:
Rozměry
Hmotnost 520 kg
Příslušenství a vybavení:
>> koník
>> Výkyvný opěrný prst
>> Strojní svěrák
>> Držáky nástrojů Sk 40
>> Měřící držák
>> Mezipoloha
>> Nastavovací měřidlo
>> Podpěry zubů
>> Vyměřovací centrum
>> Ochranné kryty