Mikron UME 600
Rok výroby: 1995
Řídicí systém: TNC 407
Gedpfx Asyvh U Usgxebl
Podélný pohyb (X): 600 mm
Příčný pohyb (Y): 500 mm
Svislý pohyb (Z): 450 mm
Otáčky: 5 - 5000 ot/min
Výsuv pinoly: 90 mm
Celkový příkon: 9 kW
Posuvový rozsah: 0-10 000 mm/min
Hmotnost stroje cca: 3260 kg
Rozměry stroje cca: 2200x2800x2000 mm
Vřeteno: 6 kW
Vertikální frézovací hlava: SK 40
bez vnitřního chlazení (WW)
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Mikron UME 600
Rok výroby: 1995
Řídicí systém: TNC 407
Gedpfx Asyvh U Usgxebl
Podélný pohyb (X): 600 mm
Příčný pohyb (Y): 500 mm
Svislý pohyb (Z): 450 mm
Otáčky: 5 - 5000 ot/min
Výsuv pinoly: 90 mm
Celkový příkon: 9 kW
Hmotnost stroje cca: 3260 kg
Vřeteno: 6 kW