Single Table Laser Sheet Cutting Machine GS-3015CS 3000W
Rok výroby
2025
Stav
Nový (plně funkční)
Umístění
Erwitte Německo
Laserový řezací stroj Single Table Laser Sheet Cutting Machine GS-3015CS 3000W
more Images
Údaje o stroji
Označení stroje:
Laserový řezací stroj
Výrobce:
Single Table Laser Sheet Cutting Machine
Model:
GS-3015CS 3000W
Rok výroby:
2025
Stav:
nový
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
Umístění:
Overhagener Weg 44, 59597 Erwitte, Germany Německo
Zavolat
Technické údaje
Typ řízení:
CNC řízení
Stupeň automatizace:
automatický
Typ laseru:
vláknový laser
Laserový výkon:
3 000 W
Doba záruky:
24 měsíce
Vybavení:
Popis
Pracovní plocha (mm): 3048×1524
Pojezd osy X (mm): 1524
Pojezd osy Y (mm): 3048
Pojezd osy Z (mm): 80
Přesnost polohování os X/Y: ≤0,03 mm/m
Opakovatelná přesnost os X/Y: ≤±0,02 mm
Maximální syntetická polohovací rychlost: 150 m/min
Maximální zrychlení: 1,2G
Šířka řezu: 0,1–0,5 mm (měřeno na plechu do 3 mm tloušťky)
Drsnost řezné plochy: Ra3,2μm–Ra25,4μm (měřeno na plechu do 3 mm)
Zastavěná plocha (mm): 6000*3000
Rozměry stroje (mm): 5000*2300*1800
Velikost displeje: 21" LCD
Gedpsxvwcxofx Agxobl
Přenos pohybu: hřebenový a pastorkový pohon, dvoustranný
Nosnost stolu: 1,1 tuny
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Poskytovatel
Registrován od: 2024
44 Inzeráty online
Zavolat
Odeslat poptávku
Pozemekus
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.
Telefon & Fax
+86 137 1... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Pila na skleněné perle Schüco PGZ 45 90
more images
Německo Německo
386 km
Pila na skleněné perle
SchücoPGZ 45 90
Malý inzerát
Kartáčovací bruska Fladder Gyro 300 VAC M Fladder Fladder Gyro 300 VAC Ex.
Německo Německo
580 km
Kartáčovací bruska Fladder Gyro 300 VAC M
FladderFladder Gyro 300 VAC Ex.
Ověřený prodejce
Pila na skleněné perle HECHT ES 350
Německo Oberkochen
406 km
Pila na skleněné perle
HECHTES 350
Ověřený prodejce
Laserový řezací stroj Bodor lasersnijmachine
Belgie Gent
844 km
Laserový řezací stroj
Bodorlasersnijmachine
Laserový řezací stroj Han´s Laser O-Pro
Německo Langenfeld (Rheinland)
620 km
Han´s LaserO-Pro
Laserový řezací stroj Impact Laser OP-3015H   6 kW
Nizozemsko Coevorden
686 km
Impact LaserOP-3015H 6 kW