WINTER SAWMAX 160-PNK-SB
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2025
Stav
Nový
Umístění
Leipzig Německo
Stroj na ostření pásových pil WINTER SAWMAX 160-PNK-SB
more Images
WINTER SAWMAX 160-PNK-SB
WINTER SAWMAX 160-PNK-SB
WINTER SAWMAX 160-PNK-SB
WINTER SAWMAX 160-PNK-SB
WINTER SAWMAX 160-PNK-SB
WINTER SAWMAX 160-PNK-SB
WINTER SAWMAX 160-PNK-SB
WINTER SAWMAX 160-PNK-SB
WINTER SAWMAX 160-PNK-SB
WINTER SAWMAX 160-PNK-SB
Údaje o stroji
Označení stroje:
Stroj na ostření pásových pil
Výrobce:
WINTER
Model:
SAWMAX 160-PNK-SB
Rok výroby:
2025
Stav:
nový
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
Leipzig Německo
Popis
Rozměry (délka/šířka/výška) 1000x1500x1800 mm
Hmotnost 570 kg
Celkový příkon 3 kW
- Šířka pásové pily 50–160 mm
- Rozteč zubů max. 60 mm, hloubka zubů max. 25 mm
- Tvary zubů PV, NV, KV, SB, úhel háku (-5°) až (+35°)
- Tloušťka pásu min. 0,4 mm
- Posuvová rychlost 12/90 zubů/min (8 stupňů elektronicky řízeno)
- Počet motorů 4
- Motor brusného kotouče – 1,1 kW, 1400 ot/min
- Motor chladicího čerpadla – 0,75 kW, 2800 ot/min
- Převodový motor – 0,55 kW, 1400 ot/min
Guedjv A Hgdjpfx Af Sjb
- Motor pro vertikální pohyb pilového pásu – 0,75 kW, 1400 ot/min
- Průměr brusného kotouče Ø250 mm
- Průměr upínacího otvoru brusného kotouče Ø20 mm
- Tloušťka brusného kotouče 10 mm
- Rychlost otáčení kotouče (plynulá regulace) 1400–4500 ot/min
- Provozní napětí 380 V, 3fázový, 50–60 Hz
- Celkový příkon cca 1,50 kW
- Rozměry 100×150×180 cm
- Netto/brutto hmotnost 570/595 kg
Přehled PNK-SB:
- Automatické přesné broušení
- Korozivzdorný a tvrzený povrch všech mechanických částí
- Chladicí kapalina – vodní emulze
- Mikroprocesorové řízení
- Ovládací panel 24 V
- Osmistupňová elektronicky řízená posuvová rychlost
- Max. rozteč zubů 60 mm