Alfa Laval IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
EXW Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2017
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Prostějov 1 Česká republika
Výparník Alfa Laval IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
more Images
Údaje o stroji
Označení stroje:
Výparník
Výrobce:
Alfa Laval
Model:
IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
Rok výroby:
2017
Stav:
použitý
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
EXW Pevná cena plus DPH
Umístění:
Prostějov 1, Česká republika Česká republika
Zavolat
Technické údaje
Celková hmotnost:
350 kg
Celková délka:
4 638 mm
Celková výška:
532 mm
Celková šířka:
1 628 mm
Lamelární rozteč:
7 mm
Provozní tlak:
10 lišta
Výkon:
24,5 kW (33,31 k)
Tlak:
10 lišta
Popis
Alfa Laval Arctigo ID Evaporator / Unit Cooler – 4× EC Fans (3-Phase) – 2017 –
2 pcs available / price for 1 pc.
Short Description:
Technical Specifications
Parameter Value
Model IDB24-28-CU-W10-AL7.0-2H
Serial Number 3289109271
Application Medium Brine / glycol solution
Coil Material Copper / Aluminum
Number of Coil Rows 8
Fin Spacing 7.0 mm
Max Working Pressure 10 bar
Test Pressure 14 bar
Coil Temperature Range −60 °C to +110 °C
Recommended Room Temp −40 °C to +20 °C (typical application)
Gijdpfx Afjywctue Sjt
Fans 4× EC, 3-phase, 400 V AC, 50–60 Hz, ZIEHL-ABEGG
Max Fan Power 24.5 kW
Protection / IP IP54
ICC 10 kA
Electric Defrost Tubular heaters installed
Condensate Drain 1½"
Weight (approx.) 350 kg
Dimensions (L×W×H) 4638 × 1628 × 532 mm
Mounting Points M1, M2: 2000 mm