BEYELER RH100-3100
Rok výroby
1990
Stav
Použitý
Umístění
Německo Německo
Ohraňovací lis - hydraulický BEYELER RH100-3100
more Images
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
BEYELER RH100-3100
Údaje o stroji
Označení stroje:
Ohraňovací lis - hydraulický
Výrobce:
BEYELER
Model:
RH100-3100
Rok výroby:
1990
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Umístění:
, Německo Německo
Popis
Technické detaily:
Tlak: 100 t
Délka ohybu: 3100 mm
Rozteč stojanů: 2630 mm
Řízení programu: CNC řízení CYBELEC
Max. zdvih: cca 215 mm
Hloubka hrdla: 255 mm
Montážní výška: 410 mm
Nástavbová rychlost: 100 mm/sec
Pracovní rychlost: 6,5 mm/sec
Zadní doraz: motorizovaný, 500 mm
Velikost stolu: 3100 x 60 mm
Pracovní výška: 890 mm
Připojovací napětí: 3x380 V / 50 Hz
Celkový příkon: 5,5 kW
Hmotnost stroje cca: 7,9 t
Rozměry stroje DxŠxV: cca 3,8 x 1,5 x 2,5 m
Zadní doraz 500 mm, šířka 2570 mm; 2 opěrné konzoly ručně posuvné po celé šířce
Ovládání pomocí ovládacího panelu a/nebo ovládacího pultu pro obouruční/nožní ovládání
Řízení také přes ruční ovladač
Gbsdpfx Asu Icdasgxel
Včetně příslušenství
podle dohody
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Poskytovatel
Naposledy online: minulý týden
Registrován od: 2012
767 Inzeráty online
Trustseal icon
Zavolat
Odeslat poptávku
Pozemekus
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.
Telefon & Fax
+49 341 6... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Ohraňovací lis Ajial Ajial 3100x125Tn
more images
Španělsko Balaguer
1 443 km
Ohraňovací lis Ajial
Ajial3100x125Tn
Ověřený prodejce
Malý inzerát
Lisovací brzda Haemmerle BM 100-3100
Německo Berlin
331 km
Lisovací brzda
HaemmerleBM 100-3100
Hydraulický ohraňovací lis Safan CNCS 80-2550
Rakousko Oberweis
238 km
Hydraulický ohraňovací lis
SafanCNCS 80-2550
Ověřený prodejce
Lisovací brzda Beyeler PR4
Lisovací brzda Beyeler PR4
Španělsko Balaguer
1 443 km
Lisovací brzda
BeyelerPR4
CNC ohraňovací lisy KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Kletzer Europa Compact 2500 mm
Rakousko Rakousko
192 km
CNC ohraňovací lisy
KK KletzerCNC Abkantpresse KK Kletzer Europa Compact 2500 mm