DECKEL S 11 UNIVERZÁLNÍ NÁSTROJOVÁ BRUSKA
465 / 84
380 V, 50 Hz
Barva: zelená !! Originální lak !!
Gbodpfjw U Eg Dox Agxel
! Stroj je ve stavu při předání od majitele !
motorické výškové nastavení, axiální nastavení brousicího vřetene
Příslušenství:
* Dělicí hlava SK 40 s dělicím kotoučem 24 R a montážní body pro optiku
* Zařízení pro odsávání prachu bez vysavače
* Ochranný kryt
* 3 ks transportní oka
* 1 sada technických návodů na broušení
* Ovládací klíč, návod k obsluze, seznam náhradních dílů, elektrické schéma
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Broušená délka 190 mm
Délka obrobku 380 - 940 mm
Otáčky vřetena - plynule 2 - 10 000 ot./min.
Elektrický výkon 380 kVA
Výkon pohonu - motor pro broušení 1,1 kW
Celková spotřeba energie 2,2 kW
465 / 84
380 V, 50 Hz