Festo DNC-50-50-PPV-A
Wiefelstede Německo
Pneumatické válce Festo DNC-50-50-PPV-A
more Images
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Údaje o stroji
Označení stroje:
Pneumatické válce
Model:
DNC-50-50-PPV-A
Stav:
dobrý (použitý)
Umístění:
26215 Wiefelstede, DE Německo
Popis
Pneumatický válec, vzduchový válec, pneumatický píst, vzduchový píst
Gbodpob A S D Hsfx Agxjl
- Zdvih: 50 mm
- Průměr pístu: Ø mm
- Pístní tyč: 20 mm (přípoj M 16 x1,25 závit)
- Celková délka: 230 mm
- Celková délka vysunutá: 280 mm