S 32 odolnými Y-noži z tvrzené oceli na pevném rotoru zajišťuje RR600HM rovnoměrné a jemné drcení.
Ať již na loukách, ovocných sadech, okrajích polí nebo neudržovaných plochách – i větve do 2,5cm průměru zpracuje bez problémů. Pracovní záběr 600mm umožňuje efektivní práci při vysoké manévrovatelnosti. Výšku sečení lze rychle nastavit ručním kolečkem (20–80mm), takže lze stroje lehce přizpůsobit různým podmínkám i vegetaci.
Technické údaje
Výrobce (zkratka): SCHORR
Typové označení: RR600HM
Typ pohonu: samojízdný (3+1st převodovka)
Typ nože: kladivový šlehač
Počet nožů: 32 Y-nožů
Min./max. výška sekání: 20mm / 80mm
Pracovní záběr: 600mm
Hmotnost: bez obalu: 146kg / s obalem: 180kg
Rozměry
Celková délka: 1790mm
Celková šířka: 730mm
Celková výška: 1150mm
Úhel výhozu: 360º
Motor
Vzduchem chlazený 1-válcový čtyřtaktní motor (OHV)
Zdvihový objem: 252cm³
Max. výkon: 5,9kW / 8HP
Palivo: Benzín (min. Natural 95)
Startér: Reversní (lankový)
Přenos síly: klínový řemen
Zap. svíčka: F7RTC nebo ekvivalent
Objem palivové nádrže: cca 5L
Objem oleje motoru: cca 1,1L
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
SCHORR ŠLEHACÍ MULČOVAČ RR600HM MULČOVAČ NA VYSOKOU TRÁVU 8HP 252CM³
- Bez námahy seká přerostlou trávu a hustý nálet
- Výkonný 252cm³ čtyřtaktní motor (8HP) – silný a spolehlivý i v hustém porostu
- Záběr 60cm – ideální pro rozsáhlé plochy a vysokou trávu
- 32 Y-nožů z tvrzené oceli – efektivní drcení až do průměru 2,5cm
- Robustní čtyřstupňová převodovka – 3 stupně vpřed & 1 vzad pro maximální kontrolu
Gijdpfewufhcjx Ag Hjt
- Nastavitelná výška sekání (20–80mm) – přesné výsledky na jakémkoliv terénu
- Samojízdný & snadné ovládání – i ve svahu či nerovném terénu
VÝBAVA / VLASTNOSTI
Technické údaje
Výrobce (zkratka): SCHORR
Typové označení: RR600HM
Typ nože: kladivový šlehač
Počet nožů: 32 Y-nožů
Pracovní záběr: 600mm
Rozměry
Celková délka: 1790mm
Celková šířka: 730mm
Celková výška: 1150mm
Úhel výhozu: 360º
Motor
Zdvihový objem: 252cm³
Max. výkon: 5,9kW / 8HP