Kontinuální máselný válec Nagema 2500 kg/h s balicím strojem na máslo (bulk packer) pro máslové blokNAGEMA FASA
FBFC/1
Kontinuální máselný válec Nagema 2500 kg/h s balicím strojem na máslo (bulk packer) pro máslové blok
NAGEMA FASA
FBFC/1
Stav
Použitý
Umístění
Derby 

Základní údaje
- Označení stroje:
- Kontinuální máselný válec Nagema 2500 kg/h s balicím strojem na máslo (bulk packer) pro máslové blok
- Výrobce:
- NAGEMA FASA
- Model:
- FBFC/1
- Stav:
- použitý
Cena a lokalita
- Umístění:
- Derby, UK

Zavolat
Podrobnosti nabídky
- ID inzerátu:
- A229-98271
- Referenční číslo:
- 814
- Aktualizace:
- naposledy dne 16.10.2026
Popis
Nagema FBFC/1 je robustní průmyslový stroj pro kontinuální výrobu másla (CBM), určený pro komerční zpracování mléka. Tento stroj, vyráběný historickou německou značkou Nagema, zpracovává smetanu na vysoce kvalitní máslo prostřednictvím plně kontinuálního automatického cyklu.
Podrobný technický popis specifikací stroje a funkčních systémů je uveden níže.
-----
Technické specifikace
- Produkční kapacita: Až 2 500 kg/h hotového másla.
- Vhodnost pro suroviny: Sladká/kultivovaná smetana: obsah tuku 45 % až 50 %.
- Zakysaná smetana: 38 % až 42 % obsahu tuku.
- Rozměry: přibližně 390 cm (délka) × 100 cm (šířka) × 255 cm (výška).
- Celková hmotnost stroje: přibližně 3 100 kg.
- Hlavní hnací motor (míchadlo): 22 kW až 30 kW, provoz při 650 až 1950 ot./min (manuálně nastavitelný pomocí externího ručního kola nebo modernizovaného frekvenčního měniče).
- Pomocné pohony: Šnekový podávací motor: 0,4 kW (925 ot./min).
- Motor čerpadla pro suroviny: 1,1 kW (2 760 ot./min).
- Motor vodní pumpy: 1,1 kW (2 760 ot./min).
- Integrované odstředivé čerpadlo: 2x čerpadla Nagema s maximální průtokovou kapacitou 13 m³/h.
- Elektrické parametry: 380 V / 50 Hz, třífázové napájení.
-----
Robustní konstrukce a materiály
- Hygienická konstrukce: Všechny části, které přicházejí do kontaktu s produktem, jsou vyrobeny výhradně z vysoce kvalitní nerezové oceli, aby byly splněny přísné hygienické normy pro potravinářství.
- Rám: Robustní, zesílená ocelová konstrukce s povrchovou úpravou, kompletně obložena vnějšími panely z nerezové oceli.
- Ovládání: Jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní, které je umístěno přímo na těle stroje. Modernizované varianty často disponují integrovanými frekvenčními měniči (VFD/Invertor) pro plynulou, digitální regulaci otáček hlavního míchadla/šlehacího bubnu.
-----
Hfsdsz S Ni Ujpfx Amnjn
Funkční sekce krok za krokem
FBFC/1 dosahuje kontinuální výroby tím, že jeho mechanické procesy jsou v horizontálním rámu uspořádány sekvenčně: [[1]()]
- Šlehací válec (šlehací nože): Smetana je nepřetržitě čerpána do přední části chladicího válcového prostoru. Uvnitř vysokorychlostní šlehací nůž silně šlehá smetanu. Tato mechanická síla rychle narušuje membrány tukových kuliček, mění rovnováhu emulze a odděluje surové máslové zrníčka od tekuté podmásky.
- Oddělení a další míchání: Výsledná směs přechází do určeného separačního bloku. Podmáska je systematicky odváděna a shromažďována integrovanými odstředivými čerpadly, čímž zůstává koncentrovaná směs čistých máslových granulí.
- Zóna hnětení: Dva protiběžně se otáčející šneky posouvají surové máslové pláty vpřed. Toto mechanické hnětení vytlačuje zbývající vlhkost podmásky, zpevňuje máslovou matrici a rovnoměrně rozděluje vodní složky. Tento proces zajišťuje přesný obsah vlhkosti (od 16 % do 25 %, v závislosti na nastavení), než hotový produkt opustí stroj.
- Výstupní dávkování: Husté, hotové máslo je nepřetržitě vytlačováno z výstupního otvoru a často je přímo …
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Podrobný technický popis specifikací stroje a funkčních systémů je uveden níže.
-----
Technické specifikace
- Produkční kapacita: Až 2 500 kg/h hotového másla.
- Vhodnost pro suroviny: Sladká/kultivovaná smetana: obsah tuku 45 % až 50 %.
- Zakysaná smetana: 38 % až 42 % obsahu tuku.
- Rozměry: přibližně 390 cm (délka) × 100 cm (šířka) × 255 cm (výška).
- Celková hmotnost stroje: přibližně 3 100 kg.
- Hlavní hnací motor (míchadlo): 22 kW až 30 kW, provoz při 650 až 1950 ot./min (manuálně nastavitelný pomocí externího ručního kola nebo modernizovaného frekvenčního měniče).
- Pomocné pohony: Šnekový podávací motor: 0,4 kW (925 ot./min).
- Motor čerpadla pro suroviny: 1,1 kW (2 760 ot./min).
- Motor vodní pumpy: 1,1 kW (2 760 ot./min).
- Integrované odstředivé čerpadlo: 2x čerpadla Nagema s maximální průtokovou kapacitou 13 m³/h.
- Elektrické parametry: 380 V / 50 Hz, třífázové napájení.
-----
Robustní konstrukce a materiály
- Hygienická konstrukce: Všechny části, které přicházejí do kontaktu s produktem, jsou vyrobeny výhradně z vysoce kvalitní nerezové oceli, aby byly splněny přísné hygienické normy pro potravinářství.
- Rám: Robustní, zesílená ocelová konstrukce s povrchovou úpravou, kompletně obložena vnějšími panely z nerezové oceli.
- Ovládání: Jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní, které je umístěno přímo na těle stroje. Modernizované varianty často disponují integrovanými frekvenčními měniči (VFD/Invertor) pro plynulou, digitální regulaci otáček hlavního míchadla/šlehacího bubnu.
-----
Hfsdsz S Ni Ujpfx Amnjn
Funkční sekce krok za krokem
FBFC/1 dosahuje kontinuální výroby tím, že jeho mechanické procesy jsou v horizontálním rámu uspořádány sekvenčně: [[1]()]
- Šlehací válec (šlehací nože): Smetana je nepřetržitě čerpána do přední části chladicího válcového prostoru. Uvnitř vysokorychlostní šlehací nůž silně šlehá smetanu. Tato mechanická síla rychle narušuje membrány tukových kuliček, mění rovnováhu emulze a odděluje surové máslové zrníčka od tekuté podmásky.
- Oddělení a další míchání: Výsledná směs přechází do určeného separačního bloku. Podmáska je systematicky odváděna a shromažďována integrovanými odstředivými čerpadly, čímž zůstává koncentrovaná směs čistých máslových granulí.
- Zóna hnětení: Dva protiběžně se otáčející šneky posouvají surové máslové pláty vpřed. Toto mechanické hnětení vytlačuje zbývající vlhkost podmásky, zpevňuje máslovou matrici a rovnoměrně rozděluje vodní složky. Tento proces zajišťuje přesný obsah vlhkosti (od 16 % do 25 %, v závislosti na nastavení), než hotový produkt opustí stroj.
- Výstupní dávkování: Husté, hotové máslo je nepřetržitě vytlačováno z výstupního otvoru a často je přímo …
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Poskytovatel
Poznámka: Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlaste, abyste získali všechny informace.
Registrován od: 2017
25 Inzeráty online
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+44 1332 ... inzeráty
Váš inzerát byl úspěšně smazán
Došlo k chybě














